Війна як криваве шоу геополітичних масок. Хто й для чого «зливає» Україну?
Ми знаємо з досвіду різних воєн, що зазвичай найстрашніші, шокуючі речі про війну народ дізнається після її закінчення. >>
Порошенко у Печерському суді після оголошення рішення. (facebook.com/iryna.gerashchenko)
П’ятому президенту України, лідеру партії «Європейська солідарність» Петру Порошенку, якого підозрюють у державній зраді, обрали запобіжний захід у вигляді особистого зобов'язання.
Як інформує Україна молода, відповідне рішення Печерський суд столиці ухвалив під час засідання 19 січня.
Суд вирішив обрати для Порошенка особисте зобов'язання.
Підтримати Порошенка, крім нардепів "Євросолідарності", прийшов Штефан Фюле, колишній єврокомісар з питань розширення та сусідства (2010-2014).
Нагадаємо, що Печерський суд, що 17 січня обирав запобіжний захід Порошенку , переніс засідання на 19 січня. Головуючий суддя Олексій Соколов пробув у нарадчій кімнаті 5 годин.
Сторона обвинувачення клопотала про запобіжний захід у вигляді арешту з альтернативою внесення застави в 1 мільярд гривень. Прокурори зазначали, що Порошенко може тиснути на свідків, перешкоджати слідству, приховувати докази.
Сам Порошенко зазначив, що будь-який запобіжний захід щодо нього буде соромом для України: "Це перешкоджання моїй політичній діяльності як всередині країни, так і закордоном".
П'ятий президент України підозрюється у тому, що він, діючи за попередньою змовою групою осіб, зокрема з числа представників вищого керівництва Російської Федерації, сприяв діяльності терористичних організацій "ЛНР" та "ДНР".
Санкціями статей передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 15 років з конфіскацією майна або без такої.
Як повідомляла УМ, п’ятому президенту України лідеру партії "Європейська солідарність" Петру Порошенку підписали підозру в держзраді та сприянні тероризму в рамках розслідування справи про незаконні постачання вугілля з окупованих територій.
6 січня стало відомо, що Печерський районний суд Києва арештував майно Порошенка у справі про державну зраду.
17 січня Порошенко повернувся з Варшави до Києва і з аеропорту вирушив до суду.
Ми знаємо з досвіду різних воєн, що зазвичай найстрашніші, шокуючі речі про війну народ дізнається після її закінчення. >>
Два нові сюжети про співіснування політиків і військових добряче вразили суспільство. >>
Чим нервозніше оточення Зеленського реагує на некомфортних для себе військовиків, тим у народу більший запит на Піночета. >>
Як ми вже давно зрозуміли: монобільшість у ВРУ — це не тривале свято з дулями в кишені. >>
Глобальний «концерн» розвалився, розсипався як картковий будиночок. >>
Курськ став приємною несподіванкою для українського суспільства, котре заскучало за перемогами, і певним розривом тривожного кільця безнадії. >>