Ще один: підозру в держзраді оголошено нардепу Шевченку
Про підозру у державній зраді правоохоронці оголосили народному депутату України Євгенію Шевченку. >>
Ірина Венедіктова обіцяє, що винні у нападі на жуналістів не відбудуться лише відстороненням з посад (Фото: facebook.com/pgo.gov.ua)
Генеральний прокурор Ірина Венедіктова наголошує, що не збирається покривати «безумство, продемонстроване співробітниками державного банку» під час нападу на журналістів.
За її словами, наслідком протиправних дій щодо журналістів у кабінеті голови правління Укрексімбанку мають стати справедливе та ефективне розслідування, підозра, передача в суд і вирок.
Як інформує Україна молода, про це Венедіктова написала у соцмережах у середу.
"Хочу невідкладно відреагувати на інцидент, пов'язаний з грубим застосуванням сили стосовно журналістів у офісі державного банку. В цьому питанні немає місць для роздумів - справедливе та ефективне розслідування, підозра, передача в суд, вирок. Ми в Офісі генпрокурора не можемо і не будемо покривати, вибачте, безумство, продемонстроване співробітниками державного банку", - наголосила Генпрокурорка.
Пані Венедіктова вважає, що реакція на вчинок повинна бути адекватною. І підкреслила, що меморандум, який Офіс генпрокурора підписав з медіаорганізаціями - це реальні наміри, а не просто формальність.
"Перешкоджання журналістам не вичистиш з флешок – відповідальність неминуча", - заявила генпрокурорка.
На її думку, не змінить суті проблеми і складання повноважень.
"Прокурори і поліцейські активно працюють над розслідуванням цього просто неприпустимого інциденту. Вже найближчим часом відбудуться слідчі дії із потерпілим журналістом і до матеріалів має бути долучений оригінал відновленого відеозапису конфлікту. Відповідальним буде повідомлено про підозру. Ми рухаємося швидко і по закону, бо свобода слова має бути недоторканою цінністю в цій країні", - підкреслила пані Венедіктова.
Як повідомляла «УМ», голова «Укрексімбанку» Євген Мецгер склав повноваження на час проведення слідчих дій Нацполіцією обставин нападу на журналістів.
Перед тим в Офісі президента виступили за відсторонення від посади голови правління Укрексімбанку Євгена Мецгера через конфлікт із журналістами.
Зокрема, Мецгеру не сподобалося питання журналіста Кирила Овсяного і він наказав охороні силою забрати у знімальної групи камери і стерти всі записи.
Журналіст Юрій Бутусов вважає, що Мецгер дозволив бандитизм проти журналістів "Схем", бо не сумнівається, що президент Зеленський його "відмаже" від кримінальної відповідальності.
Згодом журналістам вдалося відновити знищене відео нападу за допомогою фахівців.
Про підозру у державній зраді правоохоронці оголосили народному депутату України Євгенію Шевченку. >>
Народного депутата Андрія Одарченка 14 листопада ВАКС визнав винним у спробі підкупити за біткоїни ексголову Держагентства з відновлення Мустафу Найєма. >>
Раніше переобратися після паузи в один термін вдавалося лише одному президенту США — це був Гровер Клівленд (президент у 1885−1889 та 1893 -1897 роках). >>
За підтримання публічного обвинувачення прокурорами Офісу Генпрокурора народного депутата України VI скликання від «Партії регіонів» та колишніх начальника міліції громадської безпеки і заступника командира київського «Беркуту» засуджено до 5 років позбавлення волі. >>
Указ про звільнення Андрія Костіна з посади генпрокурора 31 жовтня підписав Президент України Володимир Зеленський. >>
У понеділок, 28 жовтня, увечері тисячі людей зібрались під парламентом Грузії у Тбілісі на акцію протесту проти оголошених результатів парламентських виборів. Учасники протесту перекрили прилеглий проспект Руставелі. >>