Дві паралелі однієї війни. Хто першим розгадає прізвища ляльководів?
Тиждень за тижнем, місяць за місяцем, рік за роком ми не отримуємо навіть натяків на мир, а лише — докази того, чому війна ще триватиме. >>
Андрій Єрмак відреагував на санкції США щодо Дубінського і оточення Деркача. (Фото Офісу президента)
Глава Офісу президента Андрій Єрмак обіцяє, що нинішня влада зробить усе можливе, щоб притягнути до відповідальності осіб, відповідальних за втручання в американські вибори.
Тим самим Банкова нарешті (через два дні) відреагувала на введення урядом США санкцій проти кількох громадян та організацій України, зокрема народного депутата від фракції «Слуга народу» Олександра Дубінського.
Як інформує Україна молода, свою позицію Єрмак опублікував у Twitter у середу.
«Для ясності — незалежно від партійної приналежності ця адміністрація зробить все, що в її силах, щоб притягнути до відповідальності осіб, відповідальних за втручання у вибори в США», — написав глава Офісу президента.
Напередодні антикризовий радник Єрмака Михайло Подоляк самовпевнено заявив, що президент Зеленський та Офіс президента не будуть реагувати на запровадження американських санкцій проти скандально відомого члена пропрезидентської партії «Слуга народу», нардепа монобільшості Олександра Дубінського.
Нагадаємо, 11 січня Управління контролю за іноземними активами (OFAC) Міністерства фінансів США запровадило санкції проти семи людей та чотирьох організацій, які є частиною пов’язаної з Росією мережі закордонного впливу.
Американська влада вказує на причетність до цієї мережі українського народного депутата Андрія Деркача, якого Вашингтон називає «російським агентом» і проти якого санкції було запроваджено раніше.
Нині ж під санкції також потрапили народний депутат України зі «Слуги народу» Олександр Дубінський, колишній народний депутат Олександр Онищенко, колишній прокурор Костянтин Кулик, помічники Деркача Антон Симоненко та Дмитро Ковальчук, колишній працівник посольства США в Україні Андрій Теліженко та політолог Петро Журавель.
Крім того, Міністерство фінансів США запровадило санкції проти компаній «Ера-Медіа», «Інформаційного агентства Онлі Н’юз», «Скептик» та сайту Nabuleaks.
Тиждень за тижнем, місяць за місяцем, рік за роком ми не отримуємо навіть натяків на мир, а лише — докази того, чому війна ще триватиме. >>
У приватному порядку Київ повідомив адміністрації президента США Дональда Трампа, що Росія може виявитися нездатною захопити частину Донецької області, яка залишається під контролем України, навіть у 2027 році. >>
На фоні того, як заявляє президент Зеленський, Україна немає чим відбивати балістику, і він цим, схоже, особливо не переймається, очікується ще одна загроза з ерефії. >>
Своїм указом Президент Володимир Зеленський призначив 3 серпня Ігоря Клименка, який кілька років виконував обов'язки міністра внутрішніх справ, секретарем Ради національної безпеки та оборони України. >>
Також він утримається від зустрічей із протестувальниками, які вимагають його поновлення на посаді. >>
Державний секретар США Марко Рубіо заявляє, що Вашингтон докладе нових зусиль, спрямованих на відновлення мирних переговорів і припинення війни між росією та Україною. >>