Карантин: уряд планує 10 тисяч перевірок кафе і ресторанів

11:08, 22.06.2020
Карантин: уряд планує 10 тисяч перевірок кафе і ресторанів

Міністр Олексій Чернишов під час засідання комісії з питань НС.

Міністр розвитку громад і територій, перший заступник керівника державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та НС Олексій Чернишов вважає за необхідне провести масові перевірки закладів громадського харчування та громадського транспорту в Україні на цьомутижні: з 22 по 28 червня.

 

Як інформує «Україна молода», про це пан Чернишов заявив під час наради.

 

"Вважаю, що необхідні масові перевірки, щонайменше 10 тисяч перевірок Держпродспоживслужбою щодо дотримання закладами громадського харчування норм повинні бути здійснені вже на наступному тижні", - сказав Чернишов на засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

 

Урядовець пояснив, що "відновлення роботи закладів громадського харчування іноді призводить до порушення санітарно-гігієнічних і протиепідемічних вимог в частині проведення масових заходів".

 

Пан Чернишов нагадав, що в Україні спостерігається тенденція до збільшення хворих на Covid-19.

 

"Тому необхідно терміново провести коригування протиепідеміологічних заходів в напрямку посилення контролю", - сказав міністр.

 

За результатами засідання Комісії Укртрансбезпека, Держпродспоживслужба, Нацполіція отримають доручення посилити нагляд над дотриманням суб'єктами господарювання протиепідемічних заходів; забезпечити здійснення заходів державного контролю над дотриманням об'єктами торгівлі продовольчими та непродовольчими товарами, ринками, закладами громадського харчування правил, встановлених Міністерством охорони здоров'я.

 

Крім того, буде доручено посилити контроль за дотриманням протиепідемічних норм при перевезенні пасажирів на міському транспорті, а також на приміському залізничному транспорті та автотранспорті приміського і міжобласного сполучення.

 

Як повідомляла «УМ», поліція розпочинає посилені перевірки закладів громадського харчування – кафе і ресторанів, а також  транспорту в понеділок, 22 червня.