Мундіаль-2022: Хорватія перемогла Марокко та здобула бронзу

20:25, 17.12.2022

Хорвати здобули перемогу Марокко з рахунком 2:1. (facebook.com/fifaworldcup)

Збірна Хорватії переграла збірну Марокко та виграла бронзові медалі у матчі за третє місце чемпіонату світу з футболу в Катарі у суботу ввечері.

Хорвати здобули перемогу з рахунком 2:1.

Про це повідомляє Україна молода з посиланням на трансляцію матчу та FIFA.

У Досі хорватів на 7-й хвилині вивів вперед Йошко Гвардіол. Марокканці майже одразу відігралися зусиллями Ашрафа Дарі.

Після такого старту команди грали майже рівно: хорвати більше контролювали м’яч, але й гравці Марокко давали бій.

Але наприкінці першого тайму збірна Хорватії знову повела у рахунку - забив Міслав Оршіч.

Наприкінці матчу футболісти Марокко перехопили ініціативу, і, здавалося, ось-ось зрівняють рахунок, проте Хорватія не втратила перемогу.

Відтак, Хорватія перемогла Марокко 2:1 та стала бронзовим медалістом чемпіонату світу в Катарі.

За даними спортивних ЗМІ, лідер та капітан хорватів Лука Модрич став першим польовим футболістом в історії чемпіонатів світу, який у 37-річному віці провів 7 матчів у рамках одного турніру. Раніше це вдавалося лише двом воротарям.

Зауважимо, що Марокко стала першою африканською командою в історії, яка грала на такому рівні. Жодна африканська збірна не доходила до етапу боротьби за третє місце.

Як повідомляла "УМ", загалом збірна Марокко провела чудовий чемпіонат – їй за весь турнір змогли забити лише чинні чемпіони світу французи у півфіналі

Нагадаємо, у фіналі ЧС-2022 18 грудня зустрінуться Аргентина та Франція. Матч розпочнеться о 17:00.

Колишній тренер збірної України Андрій Шевченко заявив, що Ліонель Мессі заслужив на те, аби виграти чемпіонат світу зі збірною Аргентини.

Раніше найдорожчий футболіст світу - нападник збірної Бразилії Неймар своїм голом у ворота Хорватії наздогнав короля футболу Пеле на вершині списку бомбардирів жовто-зелених.