Натиск крикунів в Україні витримала чверть виборців

10:42, 23.04.2019
Коли війна.
 
Коли війна, гайки затягуються, а в Україні їх відпустили.
 
Коли війна, життя більшості не поліпшується, а погіршується - у цьому сенсі Україна не стала винятком.
 
Коли війна, на ній хтось обов'язково наживається і таких везучих ненавидять особливо люто.
 
Коли війна, більшість потай хоче ухилитися від армії. У багатьох це виходить - вони й стають першими поборниками миру за всяку ціну.
 
Коли стрілянина не скрізь, а гинуть одиниці і в країні відпущені гайки, більшість живе повсякденним життям.
 
Коли більшість живе повсякденним життям, то такі неприємності, як зростання цін, вона звично пояснює собі тим, що біля керма непідходяща людина.
 
Коли гайки відпущені, а ціни ростуть, господарями народних дум стають крикухи й крикуни. Їх натиск в Україні витримала чверть виборців, які голосували у другому турі президентських виборів.
 
Комусь подобається думати, що, якщо буде тривати існування з відпущеними гайками, то більшість буде розумнішати. Цього, однак, не може бути, тому що не може бути ніколи і ніде - навіть, наприклад, в Англії, легкої на помині.
 
Більшість може ставати лише більш спокійною в міру того, як зусиллями творчої меншості буде зростати загальний добробут.
 
... Щоб потім, втомившись спокоєм, почати скаженіти вже з жиру.
 
  • Поможи нам, ізбави нас вражої наруги

    Нині, через понад два століття після появи на світ Тараса Шевченка, ми розкриваємо нові подробиці з його життя і творчості — нарешті дивимося на його постать своїми, українськими, очима. >>

  • Конституційний контрнаступ

    Мілітарна ескалація на Близькому Сході, внаслідок якої ліквідовано іранського духовного лідера Хаменеі, але не призвело до падіння реакційного режиму ісламістів, зайве засвідчує: сильні світу цього остаточно стали надавати перевагу силовим методам для врегулювання двох й багатосторонніх суперечок. >>

  • Знесення режиму аятол: що це означає для України

    Для нас це абсолютний джекпот. Іран - це ключова шестірня у машині російського терору. Вони клепають "Шахеди", які летять на наші міста, і передають Москві балістику та технології. Фізичне знищення іранського ВПК означає, що російська логістика одномоментно втрачає свого головного донора. >>

  • Атака на сенс війни: світ не засвоїв уроків ХХ століття

    19 лютого 2014— дата, яка мала б звучати значно гучніше. Саме цього дня, дванадцять років тому, розпочалася Війна за Незалежність України. Ця дата зафіксована в українському законодавстві. Але в публічних комунікаціях — навіть на найвищому рівні — її майже не чути. >>