Закарпаття — рай для гурманів: місцеві спеціалітети для туристів і не тільки
Трапилось якось їхати в потязі з жінкою із Закарпаття. >>
Насипний пиріг одразу з двома наповненнями – яблучним і сирним.
Для тих хто любить домашню випічку, але не має часу для приготування складних тортів, завжди знайдеться рівноцінна альтернатива.
Ютуб - канал «Готуємо смачно з Марією Макарчук» поділився рецептом насипного пирога одразу з двома наповненнями – яблучним і сирним.
Це якраз той випадок, коли смачний десерт може бути ще й корисним.
Інгредієнти для сирного шару:
- сир - 500 г;
- яйця - 2 шт;
- апельсин - 1 шт;
- цукор - 100 гр
Інгредієнти для яблучного шару:
- яблука - 1 кг;
- кориця - 10 г.
Інгредієнти для тіста:
- борошно - 280 г;
- вершкове масло - 180 г;
- цукор - 50 г;
- розпушувач - 10 г.
До сиру (бажано домашнього) покладіть цукор або мед, вбийте яйця, натріть цедру і видавіть сік апельсину. Трішки соку залиште для яблучної начинки. Отриману масу необхідно збити блендером.
Для другої начинки на крупній терці потріть яблука улюбленого сорту і перемішайте з корицею та рештою соку. Якщо фрукти кислі на смак, пакетик спецій краще брати із вмістом цукру.
Тісто готується напрочуд легко, оскільки його непотрібно вимішувати. Натріть у борошно промерзле масло, всипте розпушувач, перемішайте руками і розділіть на 3 частини.
«Зібрати» пиріг теж нескладно. На два шари тіста по черзі викладіть спочатку яблучну начинку, а потім одразу сирну. Третім шаром рівномірно покрийте верх.
Випікають десерт при температурі 180 градусів протягом години до утворення золотистої хрумкої скоринки.
Трапилось якось їхати в потязі з жінкою із Закарпаття. >>
Лікарі-дієтологи радять з’їдати бодай два яблука на день у будь-яку пору року, аби забезпечити організм вітаміном С, залізом, клітковиною, іншими корисними та поживними елементами. >>
Небагато сімей знаходять час для приготування домашнього квасу. Більшість українців віддають перевагу покупній продукції в ПЕТ-тарі, виготовленій на українських заводах. >>
Цей спосіб запікання молодої курочки увійшов до книги «Як добре й здорово варити», що була надрукована у Коломиї майже 85 років тому >>
У селі Буша на Вінниччині цей рецепт дерунів називають «Сліпою рибою» >>
Багато рецептів, описаних античним кулінаром-гурманом Марком Ґавієм Апіцієм, вже встигли адаптувати сучасні майстри до наших реалій >>