Найбагатші у світі: Forbes оновив список мільярдерів
Черговий щорічний рейтинг найбагатших людей планети 10 березня оновив журнал Forbes. >>
(Фото REUTERS/Valentyn Ogirenko)
Шоумен Володимир Зеленський звернувся до чинного президента Петра Порошенка із запитанням: він є "маріонеткою Свинарчука" чи "Свинарчук - маріонетка Порошенка".
Так Зеленський відреагував на слова президента, які Порошенко сказав після оголошення ексзит-полів.
Дослівно Петро Порошенко заявив наступне: «Доля звела мене — і я не соромлюся сказати про це — з маріонеткою Коломойського. Коломойському ми не дамо жодного шансу»що він "маріонетка Коломойського". Дивіться відео, як це було.
Нагадаємо, Свинарчук - це попереднє прізвище екс-першого заступника секретаря Ради нацбезпеки Олега Гладковського та його сина Ігоря. Журналісти-розслідувачі з видання "Bihus.info" з'ясували, що люди з оточення Петра Порошенка курували розкрадання в оборонці. Зокрема, йшлося і про сина заступника секретаря РНБО Ігоря Гладковського.
Закидали 22-річному Гладковському, що він отримув відкати за контрабандні російські деталі, куплені для української військової техніки. І при цьому держпідприємства переплачували за них у 2-4 рази. Керівництво "Укроборонпрому" знало про оборудки і давало на них згоду.
Згодом причертність сина Гладковського до "оборонних" схем підтвердила і Генеральна прокуратура.
4 березня Порошенко звільнив Гладковського з РНБО. Та заявив, що ініціює міжнародний аудит і комплексну ревізію усіх контрактів державного концерну "Укроборонпром".
Згодом видання "Bihus.info" заявило, що усі слідчі органи, включно з НАБУ, "зливали" справи по Гладковському за хабарі.
4 березня президент України Петро Порошенко підписав указ про звільнення Олега Гладковського з посади першого заступника секратаря РНБО. Він також заявив, що РНБО ініціює міжнародний аудит і комплексну ревізію всіх контрактів державного концерну "Укроборонпром".
Замість Олега Гладковського до РНБО був призначений полковник ЗСУ Сергій Кривонос.
Черговий щорічний рейтинг найбагатших людей планети 10 березня оновив журнал Forbes. >>
У понеділок до Йорданії та країн Перської затоки вирушили українські фахівці з перехоплення дронів. >>
Більшістю голосів угорський парламент ухвалив резолюцію, в якій виступив проти членства України в Євросоюзі та подальшого фінансування її військових потреб коштом країн ЄС. >>
На підставі подання Комітету з Національної премії України імені Тараса Шевченка Президент видав указ про присудження найвищої офіційної творчої відзнаки України. >>
Для захисту американських військових баз у Йорданії Україна направила дрони-перехоплювачі та команду експертів. >>
У рамках обміну з російського полону у четвер, 5 березня, повернулись 200 українців. >>