Із бронзовим потенціалом. Жіноча збірна України завершила хокейний ЧС в дивізіоні ІІВ на третьому місці
Жіночий хокей в Україні робить лише перші кроки. Десять років тому ФХУ провела прем’єрний чемпіонат країни. >>
Боксер Усик і борець Грицай обмінялися викликами на поєдинок.
Бронзовий призер чемпіонатів світу та Європи з вільної боротьби Богдан Грицай вважає, що своїм викликом на бій без правил навчив чемпіона світу з боксу Олександра Усика, бо той згадав, що є українцем.
Як передає «Україна молода», про це Богдан Грицай сказав в ефірі телеканалу НТА, оскільки Усик відмовився від поєдинку з ним на запропонованих раніше умовах.
«Усик не погодився на бій. Він запропонував мені бій без правил. Не я, а він розповідав, що "диванний експерт" заходить в двері, і він його нокаутує. Бокс? Для мене це неприйнятно. Це він мені запропонував бій. Це чітко видно на відео. А я і є той диванний експерт. Я прийняв його виклик. На відео чітко видно, що людина заходить не в ті двері, і він його нокаутує. Ви бачите на відео де правила, зважування, медкомісія, про яку він говорить? Там немає правил, і тому я вирішив, що бій без правил», - пояснив свою позицію борець Грицай.
На його думку, завдяки останньому відео Усик дечому навчився.
«Я навчив Усика. Він уже говорить, що є українцем. На відео раніше він говорив, що Україна, Білорусь і Росія - це росіяни. Вже є плюси», - заявив Богдан Грицай.
На думку борця, батько якого свого часу пішов добровольцем на Східний фронт, він показав Усику, що є українці, які здатні дати йому відсіч: «Нехай буде до цього готовим. Досить уже мовчати і слухати образи на адресу нашої країни і нас як її громадян».
Як повідомляла «УМ», чемпіон світу з боксу Олександр Усик відмовився від поєдинку з українським борцем вільного стилю Богданом Грицаєм у «клітці» боїв без правил.
Усик сказав, що живе за правилами і пропонує «ринг, бокс».
Перед цим, український борець вільного стилю Богдан Грицай викликав боксера Олександра Усика на бій без правил за зневажливе ставлення до українського народу. І додав, що ніколи не проводив боїв за правилами змішаних єдиноборств, тому, як борець, буде з боксером Усиком у рівних умовах. Хоча вважає, що той навряд чи прийме його виклик.
Раніше Усик та інший український боксер, Василь Ломаченко, знялися в пропагандистському фільмі РПЦ про «єдину віру, вітчизну, народ».
Жіночий хокей в Україні робить лише перші кроки. Десять років тому ФХУ провела прем’єрний чемпіонат країни. >>
Пауза в чемпіонаті країни, що обумовлена матчами національної збірної України, — це часто момент, після якого в клубному турнірі трапляються несподівані результати. >>
Цвітінням сакури зустріла «країна сонця, що сходить» третій етап Формули-1, який пройшов минулого вікенду на автодромі «Сузука». >>
Особистий рекорд за кількістю здобутого «золота» на етапі Кубка світу встановила прима вітчизняної художньої гімнастики Таїсія Онофрійчук. >>
Після трьох місяців хардового сезону, кульмінацією якого стали Australian Open та «тисячники» на Близькому Сході та в США, провідні тенісисти підбивають підсумки першої частини року та розпочинають підготовку до ґрунтового Roland Garros. >>
«Ми незадоволені результатом, завдання на цикл не виконано», — заявив очільник УАФ Андрій Шевченко після поразки української збірної шведам (1:3) у півфіналі кваліфікаційного плей-оф ЧС-2026. >>