Марія Ремінь: Будь–яку роботу потрібно виконувати якісно

Марія Ремінь: Будь–яку роботу потрібно виконувати якісно

Учора в Київському театрі оперети НОК вшановував найкращих спортсменів минулого року. Поміж претендентів на перемогу в різних номінаціях фігурував і жіночий квартет спринтерок, який влітку 2010–го на Олімпійському стадіоні в Барселоні виборов «золото» європейської першості, встановивши там ще й рекорд сезону в світі.

Водночас початок нового, передолімпійського, року ознаменувався тріумфом ще двох представниць тієї команди — на континентальній першості в закритому приміщенні Олеся Повх та Марія Ремінь здобули відповідно золоту та срібну нагороду в бігу на 60 метрів. Аби познайомити читачів зі ще однією зіркою української легкої атлетики, кореспондент «України молодої» розшукав Марію Ремінь. Уродженка Макіївки, яка нині живе й тренується в Запоріжжі, розказала про свою улюблену справу, свої захоплення, розповіла про свою найкращу подругу, з якою наймає одну квартиру, й оцінила свої майбутні професійні перспективи.

Нервовий реванш

Нервовий реванш

Як учора повідомляла «УМ», українські «робін гуди» на чемпіонаті Європи в закритому приміщені здобули три нагороди. Всі наші відзнаки мають різні проби, проте їхнє автор­ство належить представникам однієї спеціальності — лучникам–«класикам». Найкращим здобутком «синьо–жовтих» «блочників» стало шосте місце жіночої команди.

Революційна стабільність

Революційна стабільність

Два зайві тижні уболівальники «королівських перегонів» очікували на старт 62–го сезону «Формули–1». Через масові протести та бойові дії на Аравійському півострові довелося скасувати етап–відкриття — Гран–прі Бахрейну. Щоправда, зайвий раз гонщики все ж таки завітають до Азії — у передостанній день жовтня випробують новеньку трасу «Джайпі Груп», що розташована за 40 км від столиці Індії — Делі.

Наш козир — палац-стадіон?!

Наш козир — палац-стадіон?!

Не виключено, що 18 грудня в Мюнхені, де визначатимуть господаря чемпіонату Європи з баскетболу 2015 року, такі ж приємні відчуття, як чотири роки тому пережив Григорій Суркіс після рішення УЄФА, очікують і на керманича ФБУ Олександра Волкова. Про те, що наша держава включається в боротьбу за цей турнір, колишній зірковий гравець «Будівельника» й «Атланти», а тепер — бізнесмен і народний депутат від партії влади, оголосив позавчора

Бий свого, щоб чужі боялися

Хороший снайпер — людина спокійна і виважена, тож, мабуть, не випадково місцем проведення чемпіонату Європи­2011 зі стрільби з лука в закритому приміщенні обрали курортне іспанське містечко Камбрільс. Для душевної рівноваги «робін гудів» тут і плескіт Середземного моря, й лагідне весняне сонце, й чудова архітектура епохи Відродження. У влучності лучники вправляються в залі, розташованому на території одного з найбільших розважальних парків Європи «Порт Авентура». Змагання почалися в середу й триватимуть до суботи.

«Я вам пишу і ставлю мат!»

«Я вам пишу і ставлю мат!»

Шахи — мистецтво, яке створювалося впродовж віків колективним розумом, базуючись на досвіді та інтуїції багатьох народів. Це робота для інтелектуалів, у якій наочно демонструється сила думки, широта логічних побудов та невичерпність людської фантазії. На жаль, «гра розумних» в Україні не має належної підтримки від держави — як, скажімо, футбол. Тож популяризацією шахів доводиться займатися справжнім фанатам своєї справи.

Допінг для обраних

Допінг для обраних

Розмовляючи з головним тренером національної збірної з лижних гонок В’ячеславом Яржинським про підсумки Кубка світу, довелося знову почути про наболіле. «Через брак коштів на останній етап їздила лише Валентина Шевченко. Ми не можемо собі дозволити на початку року серйозні фінансові витрати, інакше просто не вистачить коштів для підготовки до наступного сезону. До того ж ми маємо думати і про наших юніорів, які на початку 2012–го братимуть участь у I Зимовій юнацькій олімпіаді», — так пан Яржинський пояснив мінімальне представництво України на заключному етапі КС, що минулими вихідними пройшов у шведському місті Фалун.

Дано наказ їм — на Піренеї

Дано наказ їм — на Піренеї

Дивлячись на обличчя футболістів київського «Динамо» та англійського «Манчестер Сіті» після завершення двораундового протистояння в 1/8 фіналу Ліги Європи, можна було подумати, що поза вісімкою чвертьфіналістів залишилися обидві команди — такими похнюпленими виглядали гравці. Лише згодом посмішки та вітальні рукостискання в таборі киян викрили щасливих володарів перепусток до наступної стадії.

Прийшов, побачив, переміг

Прийшов, побачив, переміг

Шість років поспіль мадридський «Реал» намагався пробити стіну під назвою «1/8 фіналу Ліги чемпіонів», і щоразу безрезультатно. Аж поки в «королівському клубі» не з’явився спеціаліст по Суперлізі — португалець Жозе Моуріньйо. Позавчора ввечері його вихованці нарешті здолали психологічний бар’єр і пройшли перший етап стадії «плей–оф», розгромивши на «Сантьягу Бернабео» французький «Ліон» — 3:0. Прикметно, що до цієї звитяги мадридці не могли перемогти «ткачів» у семи попередніх зустрічах Ліги.

Ольга Волкова: Козир в умовах безгрошів’я – спортивна злість

Ольга Волкова: Козир в умовах безгрошів’я – спортивна злість

Кажуть, що від любові до ненависті лише крок. Певно, і в спорті відстань від невдачі до успіху — так само коротка. Ще рік тому 24–річна Ольга Волкова залишала олімпійський Ванкувер похнюплена, посівши у змаганнях фрістайлістів 14–ту сходинку. А нині настирлива миколаївка купається в променях слави. Принаймні три її медалі — бронзова на планетарній першості, «срібло» й «бронза» на етапах Кубку світу — змусили весь світ фрістайлу знову звернути увагу на талановиту українську молодь. Не залишили Олю без уваги й на батьківщині, де у вівторок експертна комісія НОК відзначила Волкову титулом «найкращий спортсмен лютого».

Здається, це надто скромна відзнака для фрістайлістки, яка першою зі співвітчизниць за всі роки незалежності спромоглася здобути медаль на чемпіонаті світу. Про те, що допомогло Ользі Волковій за короткий час пройти через терни до зірок, які перепони стояли й залишаються стояти на шляху до вершин, кореспондент «України молодої» дізнався з першоджерела.