Масштабний обмін полоненими відбувся пізно увечері 21 вересня: Україні вдалося звільнити 215 захисників, серед них 10 іноземців – віддали рф Медведчука та 55 окупантів.
Мама та рідні парамедикині Катерини Поліщук не знає, де перебуває полонена донька. Останній раз говорила з нею чотири місяці тому. Жінка після побаченого відео з Катериною, де вона говорить українською мовою, пишається донькою, яка не здається.
У Тернополі, як і в багатьох інших містах України та зарубіжжя, відбулася акція на підтримку полонених жінок-медиків з героїчної «Азовсталі», ініційована Асоціацією родин захисників «Азовсталі».
Меморіал захисникам Маріуполя, де поховають полеглих Героїв, незабаром постане у столиці України. Чимало батьків, не тільки «азовців», діти яких загинули захищаючи Маріуполь, хочуть, щоб хлопці були всі поховані разом.
Дмитро Козацький з позивним «Орест», фотограф і захисник Маріуполя, який нині перебуває у полоні, переміг у престижному фотоконкурсі у Парижі – The Prix de la Photographie. "Азовець" отримав "золото" в категорії press/war ("преса/війна").
Через 40 днів після скоєного рашистами теракту в Оленівці, родичі українських полонених досі не знають точну кількість загиблих та не отримали жодної інформації щодо долі захисників.
Українця засудили до 16 років в’язниці: передавав російській ФСБ інформацію про дислокацію батальйону "Азов" та інші розвіддані, його спільник отримав 10 років позбавлення волі.
Одеський школяр Олександр Кравченко створив історичну діораму, присвячену героям «Азовсталі», що має назву «Десь на заводі «Азовсталь» загін полку «Азов» на нічному завданні».