Як смартфон викрив злодія

Стати жертвою злодія — досвід вельми неприємний, тим паче, якщо зникають одночасно гроші, телефони, документи і навіть одяг. Саме в таку халепу потрапила компанія молодих туристів із Німеччини, які вирішили розважитися на Ібіці. Прилетівши на популярний курорт увечері, вже за кілька годин друзі напідпитку полізли купатися в море. А повернувшись на берег, виявили, що всі їхні речі зникли.

Відпочинеш на роботі

Згідно з результатами соціологічних замірів, які наводить інформагенція zik, десять відсотків українців цього літа не будуть брати відпустку, а ще 15% проведуть її вдома. Причина банальна — брак коштів на повноцінний літній відпочинок.

Перше вересня ніхто не відміняв

Перше вересня ніхто не відміняв

Учора міністр освіти та науки Дмитро Табачник оголосив, що новий навчальний рік почнеться у школах усе–таки першого вересня, хоч ця дата припадає і на неділю. МОН рекомендує саме в цей день провести святкові лінійки та інші урочистості, а 2 вересня розпочинати заняття.

Та вашій хаті ціни немає!

Та вашій хаті ціни немає!

З 1 серпня набули чинності нові правила оцінки рухомого та нерухомого майна, які викликали фактично завмирання ринку. Відучора українці, які продають нерухомість, мусили отримувати її оцінку тільки у спеціалізованих оцінювачiв.

«Кишеньковий злодій» з обрізом?

Несподіванка слідства у справі вбивства мера Феодосії Олександра Бартенєва потягнула за собою ще одне розслідування: як міг вилучений правоохоронцями Тернопілля мисливський обріз, що на початку цього року фігурував у кримінальній справі як речовий доказ, «переміститися» непомітно для тамтешньої міліції в руки кримського кілера? Те, що це одна й та сама зброя, вже встановило слідство. Як повідомляє УНІАН iз посиланням на джерело в прокуратурі, на Тернопільщину прибула перевірка з Києва, почато розслідування стосовно працівників міліції, які мусили утилізувати мисливський обріз, а замість того він потрапив до рук убивці.

Гроші вклали й заспівали

Гроші вклали й заспівали

У понеділок ввечері, коли вже стемніло (так ефектніше виглядала підсвітка пам’ятки), урочисто «заново відкрили» колону Магдебурзького права. Як сказав на церемонії глава Київміськдержадміністрації Олександр Попов, пам’ятка тепер має такий самий вигляд, як у 1862 році, коли в нижній частині по центру колони влаштували каплицю і фонтан. Ремонт цей було присвячено 1025–річчю хрещення Русі, адже саме на цьому місці князь Володимир хрестив своїх дітей і десь приблизно в цих краях протікала в ті давні часи річка Почайна, що стала хрестильною купеллю для киян.

Один молебень для чиновників, один — для народу

Один молебень для чиновників, один — для народу

УПЦ Київського патріархату провела хресну ходу від Володимирського собору через Софійську площу і до Володимирської гірки наступного дня після «офіційного» молебня. За підрахунками МВС, колона нараховувала близько трьох­ тисяч вірян. Неозброєним оком було помітно, що ходу, очолювану Київським патріархатом, охороняє значно менше міліціонерів, ніж «московські» церковні заходи. На запитання журналістів, патріарх Філарет відказав, що він і сам усе життя ходить без охорони, бо покладається на Бога, а не на охорону. І ми йдемо до людей чи уникаємо їх? Хіба нас треба від людей охороняти?» — риторично запитав він.

Щоб усі не виїхали

Щоб усі не виїхали

Проблему із забезпеченням громадян закордонними паспортами буде вирішено до 2 серпня, пообіцяв перший віце–прем’єр–міністр Сергій Арбузов після перевірки держпідприємства «Поліграфкомбінат «Україна», яке виготовляє «корочки» цих документів. І закликав у першу чергу видавати бланки тим українцям, які терміново виїздять за кордон на лікування.

Компромiс, а потiм вибори?

Як заявив Олександр Попов, позачергова сесія є необхідною для міста, оскільки без роботи Київради столиця просто не зможе функціонувати, тому компроміс iз депутатами від опозиції необхідний. Проте головною причиною позачергової сесії Попов називає надбавку працівникам соціальної сфери у розмірі 20%. Після зустрічі Олександра Попова з головами фракцій Київради лідер фракції «Республіка Київ» Денис Москаль заявив, що депутати вийшли з твердим переконанням, з яким і заходили до керівника адміністрації: цю сесію необхідно проводити, а також вони готові повторно прийняти звернення до Верховної Ради з проханням призначити позачергові місцеві вибори у столиці.

Суд «передумав»

Суд «передумав»

Опозиція вимагає від Генпрокурора Віктора Пшонки розібратися з арештом ініціатора Врадіївської ходи до Києва. Учора нардепи від «Батьківщини» відправили депутатське звернення Пшонці з вимогою «не допустити незаконного обмеження волі ініціатора Василя Любареця і невідкладно перевірити дії правоохоронців i судді Шевченківського райсуду Києва Анзора Саадулаєва, внаслідок яких було винесено безпідставний вирок про арешт активіста».