Індійський хет–трик

Узявши курс на популяризацію «Формули–1» поза межами Європи, власник «королівських перегонів» Берні Еклстоун щороку презентує нову трасу в Азії. У 2008–му було відкрито нічне кільце в Сінгапурі, у 2009–му — Гран–прі ОАЕ, минулоріч з’явилося Гран–прі Кореї, а цього року в календарі «Формули» є етап в Індії.

Фінал заздалегідь

Фінал заздалегідь

За 20–річну історію Кубка України «Динамо» й «Шахтар» ще ніколи не зустрічалися так рано — в 1/8 фіналу. Зазвичай флагмани вітчизняного футболу паралельними курсами доходили до вирішальної зустрічі: із восьми очних дуелей шість припадає на фінал.

Наталя Бірюк: Я — звичайна жінка, а бокс — це хобі

Наталя Бірюк: Я — звичайна жінка, а бокс — це хобі

Для більшості чоловіків жіночий бокс — не той вид спорту, яким вони цікавляться та за який уболівають. В одному з інтерв’ю Віталій Кличко заявив: «Коли я бачу двох жінок у ринзі, мій організм протестує. Певно, я вже старий або консервативний, тому вважаю, що для жінок є багато привабливіших видів спорту, ніж бокс».

Чемпіонські пертурбації

Чемпіонські пертурбації

Ще не стихли фанфари на честь тріумфу українських боксерів–аматорів на чемпіонаті світу–2011, як настав час вітати жінок — майстринь шкіряної рукавички. Днями вони повернулися з восьмого за ліком чемпіонату Європи, де посіли третє загальнокомандне місце.

Стимулюючий свист

Стимулюючий свист

Жоден із трьох представників України в груповому етапі ЛЄ не програв свій матч третього туру. Київське «Динамо», просидівши всю гру на воротах «Бешикташа», лише на останніх секундах матеріалізувало в гол свою беззаперечну перевагу.

А ІНШІ ЯК?

На відміну від «шахтарської» групи G, де неможливо заздалегідь назвати двох претендентів на вихід, у трьох інших квартетах, матчі яких відбулися в середу, чітко окреслилася група претендентів на «плей–оф».

Олексій Печеров: На Батьківщину повернувся по трофеї

Олексій Печеров: На Батьківщину повернувся по трофеї

Відомо, що найкращі баскетболісти грають у НБА. За весь час свій слід за океаном залишили всього п’ятеро українців, й один із них — Олексій Печеров. Вихованець харківського баскетболу, який зробив собі ім’я у БК «Київ», упродовж чотирьох років грав у найсильнішій лізі світу за «Міннесоту тімбервулвз» та «Вашингтон уїзардс». Проте в 2010–му Олексій вирішив кардинально змінити життя. Спочатку він повернувся до Західної Європи, де починалася його закордонна кар’єра. А ще через рік — приїхав на Батьківщину і став гравцем «Азовмашу». Про свій вибір на користь Маріуполя та попереднє баскетбольне життя 213–сантиметровий гігант розповів «Україні молодій».

Віхи на першому рубежі

Віхи на першому рубежі

Позавчора ввечері половина учасників Ліги чемпіонів дісталася екватора групового турніру. Для одних команд останній тур першого кола став черговою сходинкою на шляху до «плей–оф», деякі відсвяткували перші перемоги в нинішньому розіграші ЛЧ, тоді як чотири колективи у групах А–D ніяк не можуть виграти.

Ракетка мала, але забронзовіла

Ракетка мала, але забронзовіла

Починаючи з 2009 року, українські майстри малої ракетки регулярно привозять нагороди з європейських першостей. Три роки тому у Штутгарті Маргарита Песоцька вперше в історії незалежної України зійшла на п’єдестал, здобувши срібну медаль чемпіонату Європи. У 2010–му вистрелили чоловіки: натуралізований китаєць Коу Лей та Євген Прищепа виграли «бронзу» в парному турнірі ЧЄ. А минулого тижня «на Європі» знову нагадала про себе Рита Песоцька. Вихованка своєї мами, Маргарити Анатоліївни, виборола бронзову відзнаку єврочемпіонату, який приймали польські міста Гданськ і Сопот.