Невеселі каруселі

Невеселі каруселі

Генеральна прокуратура здійснила перевірку розважальних атракціонів по всій країні. Обстежено 1,5 тисячі таких об’єктів, виявлено двi тисячі порушень i заборонено до експлуатації понад 300 атракціонів.

Феміда заступилася за тварин

Феміда заступилася за тварин

Захисники тварин прийшли на судове засідання Деснянського райсуду Києва. Люди вимагали від судді Олени Журавської справедливого рішення у справі їхньої активістки Тетяни Метельової. Жінка у квітні 2012 року надрукувала в газеті «День» викривальну статтю про директора Харківського комунального підприємства «Центр поводження з тваринами» Юлію Шаповалову.

Кому вниз?

Кому вниз?

Відсьогодні кияни та гості столиці знову можуть скористатися послугами фунікулера. Легендарні вагончики проcтояли місяць на ремонті. Тепер вони виглядають, як у 1970–х: досі блакитні вагони стали білого кольору із синьою смугою знизу та синім дахом.

Мости — безплатно

Мости — безплатно

Учора в центрі Києва мостобудівники завдали клопоту автомобілістам: зайнявши дві смуги проїжджої частини бульвару Шевченка, а потім Хрещатика і вулиці Грушевського, 70 чоловіків йшли до Кабміну, вимагаючи виплатити їм заборговану зарплатню.

П’ятеро

Із сумнозвісної лаврської інфекційної лікарні всіма силами витурюють смертельно хворих пацієнтів. «УМ» писала про акцію протесту лікарів i пацієнтів під Кабміном, після якої, здавалося, людей мають почути. Прем’єр–міністр Микола Азаров після акції доручив мiністру охорони здоров’я Раїсі Богатирьовій узяти це питання під особистий контроль, невідкладно забезпечити належні умови для надання медичної допомоги хворим на ВІЛ/СНІД. Причому часу дав — до 28 жовтня.

Шматок «кільця» для столиці

Будівництво Великої кільцевої дороги планують розпочати уже наступного року на ділянці від проспекту Рокоссовського до вулицi Богатирської, а тоді до Оболонського проспекту. Про це днями повідомив заступник голови Київської міської державної адміністрації Михайло Костюк.

ВІЛ–iнфiкованi «взували» уряд

ВІЛ–iнфiкованi «взували» уряд

Хворі на ВІЛ\СНІД та гепатит C разом iз лікарями вийшли під стіни Кабінету Міністрів, протестуючи проти закриття клініки «Лавра», де вони проходили лiкування. Учасники мітингу поскладали під будiвлею уряду взуття, «яке носили пацієнти, котрі померли без лікування».

Тепле питання

Тепле питання

За інформацією Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово–комунального господарства, станом на 2 жовтня вже подано тепло у 5 816 дитячих садочків, 6 114 шкіл та 2 517 лікарень країни.

Тепло, та не всім

Тепло, та не всім

За прогнозами Укргідрометцентру, цілих чотири дні — з 27 вересня до 1 жовтня — середньодобова температура у столиці не піднімалася вище 8 градусів. Отож столична влада заявила про рішення розпочати опалювальний сезон уже з 30 вересня.