НБУ називає атаки на Гонтареву терором, ЄС тим часом вимагає розслідування

НБУ називає атаки на Гонтареву терором, ЄС тим часом вимагає розслідування

У НБУ вимагають проведення проведення неупередженого прискореного розслідування цієї серії атак, а також правопорушень власників та акціонерів неплатоспроможних банків, інформацію про які Нацбанк раніше передав до правоохоронних органів.

Ватажка бразильського племені висунули на Нобелівську премію миру

Ватажка бразильського племені висунули на Нобелівську премію миру

Раоні Метуктире - захисник навколишнього середовища, виступає за збереження Амазонських лісів. Він став відомим після участі музиканта Стінга в одній із його кампаній з захисту довкілля.

Теги: пожежа, Світ

В Умані спалахнув спортивно-розважальний комплекс (відео)

О 12.30 у центральній частині міста Умань на Черкащині виникла масштабна пожежа в спортивно-оздоровчому комплексі "СОК", що в провулку Пожарського Дмитра, 10. Стовп чорного диму видко навіть жителям віддалених від центру мікрорайонів. Наразі рятувальники продовжують ліквідовувати пожежу.

5-річна дитина загинула внаслідок пожежі в Золотоноші

Лікарі швидкої медичної допомоги, які прибули на місце виклику, до останнього боролися за життя хлопчика, який отруївся продуктами горіння. На жаль, усі зусилля медиків виявилися марними.

Світ пропонує допомогу Бразилії у приборканні небачених пожеж лісів Амазонії

Країни «Великої сімки» на саміті в минулі вихідні домовились допомогти бразильським пожежним та рятувальним загонам у гасінні пожеж на території бразильської Амазонії, яку за важливість для глобальної екології називають «легенями планети».

Теги: пожежа, Світ