You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near ') order by xcorders' at line 1
select * from catalog_tree where cid=45 and xcid in () order by xcorders
/home/clients/umoloda/inc/class/catalog_tree.class.php (83)
Warning: mysqli_fetch_assoc() expects parameter 1 to be mysqli_result, bool given in /home/clients/umoloda/inc/db_lib.inc on line 39
Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/clients/umoloda/inc/templates/info_search.inc on line 17
Увечері 12 листопада президент США Дональд Трамп, на 43-й день припинення роботи уряду, підписав закон про державне фінансування, який офіційно припиняє найтриваліший шатдаун в історії країни..
Аналітики DeepState в ніч на 13 листопада повідомили, що російські окупаційні війська встановили контроль над населеними пунктами Рівнопілля та Яблукове в Запорізькій області, а також здійснили тактичне просування на ділянках фронту в Донецькій та Дніпропетровській областях.
На зустрічі з колегами від "Групи семи" міністр закордонних справ України Андрій Сибіга прокоментував корупційний скандал останніх днів в українській владі.
Керівника приватного підприємства разом із посадовцем КП "Плесо" підозрюють у розтраті понад 1,7 мільйона гривень, виділених на природоохоронні заходи у Києві.
Міністри юстиції Герман Галущенко та енергетики Світлана Гринчук мають залишити посади, і доручив прем'єр-міністерці Юлії Свириденко подати їхні заяви про відставку.
Служба безпеки запобігла новим спробам фсб здійснити серію терактів у Києві. За матеріалами справи, ворог планував замовні вбивства відомих українців, підриви у торговельно-розважальних центрах і на одній із станцій метро в столиці України.