Після зустрічі лідерів обох держав у вересні проєкт Beyond Parallel американського Центру стратегічних і міжнародних досліджень зафіксував різке зростання кількості вантажних перевезень між Північною Кореєю та росією.
Міністерство торгівлі США розширило список китайських компаній, які підтримують російську військово-оборонну промисловість. Це стосується постачання інтегральних схем, що мають американське походження. Загалом до санкцій потрапили 42 компанії.
Радник керівника ОП Михайло Подоляк висловив думку щодо інтелектуального потенціалу Індії та Китаю, назвавши його слабким. Його слова викликали неоднозначні реакції, в тому числі й міжнародні.
У Маріуполь незаконно прибула група китайських блогерів, і Міністерство закордонних справ в Україні розглядає можливість введення заборони на в'їзд до країни для всіх "гастролерів" з Китаю у відповідь на цю ситуацію.
«Нейтральний» Китай активно здійснює поставки оборонного обладнання до Росії, включаючи гелікоптери, безпілотники, оптичні приціли та метали, які використовуються у виробництві військової техніки.
Високий представник Євросоюзу із зовнішньої політики і політики безпеки Жозеп Боррель вважає, що Московія - це економічний карлик, як бензоколонка, власник якої має атомну бомбу.