Їздити «по-новому»

Після того, як два тижні тому у Києві удвічі зросла вартість квитків у громадському транспорті, підвищення цін на приміських «маршрутах» було питанням часу. І ось цей час настав — відучора, щоб добратися до столиці, громадянам доводиться платити на 2—2,5 гривні більше.

Діти Путіна, внуки Геббельса

Днями «УМ» писала про звернення українських студентів до російських однолітків. Молодь закликала не вірити телевізійній пропаганді, а сумніватися і перевіряти інформацію. І от інтернетом поширилася записана в стилістиці цього ж звернення «відповідь» росіян, яка в багатьох, хто подивився цей ролик, викликала стан легкого шоку.

Не жезлом єдиним

Не жезлом єдиним

Про корупцію в ДАІ давно ходять легенди й анекдоти. Втім про всі підводні камені неофіційного бізнесу «працівників великої дороги» досі було відомо лише з чуток. Тому інтерв’ю з колишнім інспектором Житомирської державтоінспекції Борисом Бояркіним, яке записали журналісти «Дорожнього контролю» і виклали в інтернет, справило ефект вибуху бомби. Бо чоловік чесно і детально розповів, скільки йому коштувала посада в ДАІ і як він та його колеги мали це «відпрацьовувати».

Тече річка невеличка

Усі добре пам’ятають катастрофічні наслідки повені у липні 2008 року на Закарпатті, коли загинуло 30 осіб, а збитки становили кілька мільярдів гривень. Постраждали також сусідні регіони Молдови, Румунії, Словаччини та Угорщини. Та й у попередні роки цей регіон неодноразово страждав від раптового підняття рівня води в карпатських ріках.

Володимир Парасюк: Треба вчитися бути Громадянином, а не просто населенням

Володимир Парасюк: Треба вчитися бути Громадянином, а не просто населенням

Володимира Парасюка часто називають «сотником Майдану, який прогнав Януковича». Саме його емоційний ультиматум, що пролунав 21 лютого зі сцени Майдану, запам’ятався усім, бо наступного дня Україна справді прокинулася «без Януковича», що до того здавалося нереальним.

Так Волноваха ти чи нi?

У неділю Майдан та Михайлівська площа мимоволі нагадали події річної давнини, які кардинально змінили сучасну історію України. Більше десяти тисяч небайдужих киян вийшли на Марш миру та єдності за асоціацією з нещодавніми подіями у Парижі.

Звіринець «посунули»

Будівельні організації не полишають спроб відхопити під забудову ласі шматочки в центрі столиці. Втім прості кияни мають свою точку зору на доцільність використання столичної землі. Днями група активістів із красномовними плакатами та фігурками тварин влаштувала пікет біля Київського зоопарку, протестуючи проти будівництва 15-поверхової комерційної висотки безпосередньо над вольєрами для тварин.

Еволюція добра

Еволюція добра

Про співачку і телеведучу Анжеліку Рудницьку останнім часом було чути більше як про учасницю й організаторку різних благодійних акцій. Були там і концерти на підтримку бійців АТО, і відвідання поранених у госпіталі, і поїздки в зону бойових дій, і виступи перед хворими малюками. І за всім цим якось загубилося іще одне хобі Анжеліки, яке вже стало частиною її життя — вишивка.

Не на тому економите

Не на тому економите

Учора атмосфера, яка панувала зранку біля Верховної Ради та Кабінету Міністрів, мимохіть нагадала часи Майдану. Тисячi громадян, організованих профспілками, прийшли сюди, щоб висловити своє ставлення до запропонованого урядом «антинародного» бюджету, який мав бути презентований у парламенті.