Боровся з Майданом — поборе москалiв?

Боровся з Майданом — поборе москалiв?

Такої калейдоскопічної зміни керівників, як на посаді міністра оборони, не знає жодне інше відомство. Ставленика Януковича Павла Лебедєва рахувати не будемо. Революція гідності змела Лебедєва разом з іншими представниками Кабміну Азарова. Відтак першим постмайданним в.о. міністра оборони став Ігор Тенюх.

Брати й свати — в депутати

Брати й свати — в депутати

Ось так ми й «покінчили» з непотизмом: новий призов кумів та родичів можновладців уже вишикувався для штурму Ради. І першим у списку «шляхетних» кандидатів, на жаль, — син Президента Петра Порошенка Олексій. Він балотується в одному з одномандатних вінницьких округів, продовжуючи, так би мовити, «династійну» традицію.

«Не в курсі»

«Не в курсі»

Незручні питання, буває, ставлять у найменш очікуваний момент. Минулого тижня Президент Петро Порошенко і Прем’єр Арсеній Яценюк зустрічалися з інвесторами великих зарубіжних компаній, які висловили своє занепокоєння щодо ведення бізнесу в Україні. Головне, що бентежить інвесторів, це — жахливий рівень корупції в Україні.

Винен... попередник

Винен... попередник

Голова СБУ Валентин Наливаченко вважає «підозрюваним номер один» у розстрілі Євромайдану свого попередника Олександра Якименко. Якименко, як відомо, давно втік iз країни, прихопивши iз собою чимало цінної документації, яка зараз вельми стала б у нагоді.

Шанси для шістьох

Київський міжнародний інститут соціології та Фонд «Демократичні ініціативи імені Ілька Кучеріва» оприлюднив свіжі рейтинги політсил, які беруть участь у виборах до Верховної Ради. Згідно з ними, до Верховної Ради проходять 6 партій, серед яких лідирує Блок Петра Порошенка, тоді як «Радикальна партія» Олега Ляшка втрачає популярність, зазначають соціологи.

Ні грошей, ні людей

Ні грошей, ні людей

До виборів лишається менше місяця, проте грошей у достатньому обсязі на них досі не виділено. Стурбованість ситуацією висловлюють і заступник голови ЦВК Жанна Усенко-Чорна, і заступник секретаря ЦВК Сергій Дубовик. Центрвиборчком затвердив кошторис виборів у розмірі 23,8 млн. гривень. Для того, щоб уся сума надійшла на рахунки ЦВК, парламент має ухвалити зміни до держбюджету.

Анонімний удар

Розв’язаній Росією війні виповнилось півроку. Демократичні країни світу висловили Україні свою підтримку, зокрема й через введення санкцій щодо РФ. Проте парадокс полягає у тому, що сама Україна не квапиться нанести агресору удар у відповідь. Бодай у торговельно-економічному значенні цього слова. У питанні санкцій ми досі пасемо задніх.

Коли четверта влада стає першою

Коли четверта влада стає першою

Журналісти не вперше йдуть на вибори у списках політичних сил. Проте такого «урожайного» року, як нинішній, іще не було. Серед кандидатів у народні депутати — справжнє нашестя медійників. Найбільш знані імена належать журналісту «Української правди» Сергію Лещенку та активному дописувачу «УП», одному зі співзасновників Hromadske.tv Мустафі Найєму.

Тепер у Курченка обличчя Бондаренко

Тепер у Курченка обличчя Бондаренко

Якщо хтось потерпав за долю колишніх «регіоналів», котрі залишаться без місця після «перезавантаження» Ради (ПР, як відомо, на вибори не йде, тож частина її «багнетів» уже зараз «окучує» одномандатні округи), то принаймні за Олену Бондаренко можна бути спокійними.

«Виграти можемо лише миром»

Краще пізно, ніж ніколи: в неділю ввечері Президент Петро Порошенко дав інтерв’ю українським телеканалам і відповів на найбільш дражливі питання. Главі держави дорікнули його довгим мовчанням iз приводу недвозначних законів про «особливий статус Донбасу» і про амністію.