У центрі Києва від голоду помер хлопчик: мати замкнула його з сестрою на 9 днів
У центрі Києва у закритій квартирі двоє малюків 9 днів вмирали від голоду і їм ніхто не допоміг. Це жахіття нашого часу сталося на очах у десятків свідків – 20-річна горе-мати зачинила двох маленьких дітей у квартирі в центрі Києва і пішла в загул на Лівому березі Дніпра.