А тепер побавимося в дефіцит!

Особи, близькі до трейдерського лобі, схоже, придумали, як запобігти зниженню цін на бензин у ситуації, коли вартість нафти на світових ринках продовжує падати. Як відомо, така тенденція, за логікою, змушує власників автозаправок знижувати вартість пального. А це, як відомо, втрата прибутків. Так, наступним кроком мало би стати здешевлення А–95 на 70 копійок.

Квартири для виборів... тобто для народу!

Квартири для виборів... тобто для народу!

Передвиборча урядова програма «Доступне житло» ще сира і місцями малореальна, а підготовлена вона задля того, щоби влада перемогла на наступних парламентських виборах. Про недоліки програми вчора розповів особисто Прем’єр–міністр Микола Азаров, а потім, захопившись, чесно зізнався у тому, що знали всі. «Тисячі вчасно отриманих у програмі квартир замінять будь–яку рекламу й агітацію, шановний Анатолію Михайловичу Близнюк», — звернувся Микола Янович до свого донецького побратима, багатолітнього очільника Донбасу, а нині очільника Мінрегіонбуду.

Барвистий шлях до дефолту?

Барвистий шлях до дефолту?

Світ не вірить у фінансове майбутнє нашої дер­жави. Чергову нотку сумнівів днями оприлюднив сайт «Бізнес інсайдер», який уклав перелік країн із найвищою вірогідністю дефолту. Експерти провели дослідження у 59 країнах і порахували, скільки коштуватиме застрахувати 10 тисяч доларів суверенного боргу на рік. В економіці є позначення цьому — так званий показник CDS: страхування відповідальності за неповернення кредитних коштів.

Завтра, певно, буде гол...

Завтра, певно, буде гол...

«Я хочу привітати з цим святом громадян України», — пафосно мовив Прем’єр–міністр Микола Азаров, відкриваючи вчорашнє засідання уряду і маючи на увазі всього лише старт футбольного чемпіонату та приїзд перших 200 іноземних уболівальників до нашої гостинної країни.

Вкладник — найкращий друг банкіра!

Українська банківська система відновлюється — незважаючи на об’єктивні обставини, тобто на економічну ситуацію, та на зусилля держави. Темпи розвитку, за підрахунками аналітиків, не надто швидкі, втім саме така ситуація чи не найбільш вигідна для вкладників: фінустанови йдуть назу­стріч своїм потенційним клієнтам і пропонують вигідні умови обслуговування.

Росія живе до 60?

Росія живе до 60?

Біля російських валютообмінних пунктів — ажіотаж, якого тут не бачили з 2008 року. Люди масово скуповують американські долари та євро, вільно конвертованої на всіх не вистачає, деякі банки встановлюють ліміт продажу: не більше 1000 зелених «в одні руки».

Щоб не гірше, ніж у людей!

Українська влада знову хоче справедливості. Хоча б у паливному секторі. Нещодавно заяву про жорстокий щодо нашої держави газовий контракт виголосив голова правління «Нафтогазу України» Євген Бакулін. Мовляв, ми хочемо документ, який би не просто відповідав інтересам України, а й був не гіршим за аналоги, що ними користуються зарубіжні країни.

Долар виходить iз тіні

Долар виходить iз тіні

Стабільність на українському валютному ринку, до якої за останній час ми вже встигли звикнути, закінчилася. Принаймні до кінця літа курс гривні щодо долара, а особливо щодо євро, змінюватиметься. Експерти прогнозують ситуацію, за якої євро може сьогодні коштувати 9,50 гривнi, через кілька днів — уже 11 з хвостиком, а потім знову менше 10 гривень.

На заправках — мінус двадцять

На заправках — мінус двадцять

На українських АЗС учергове міняють цінники. Цього разу, як це не дивно, у бік зменшення. Таким чином оператори нашого паливного ринку відреагували на світову тенденцію — здешевлення вартості нафти. Або, як варіант, їх змусили так вчинити.