Шизофренія по-російськи

«Зрозуміло, що такі люди, як Іван Дорн, після такого вчинку можуть співати у Львові, Івано-Франківську, можуть співати де завгодно, але тільки не в Росії. У Росії співаки, що вихваляють убивць, співати не будуть, виступати не будуть, ні копійки заробляти тут не будуть», — обурився виступом українця Вані Дорна на відкритті конкурсу «Нова хвиля» в латвійській Юрмалі петербурзький депутат Віталій Мілонов.

Майдан на Майдані

Майдан на Майдані

Музикант, письменник і телеведучий Антін Мухарський продав свою квартиру для того, щоб видати альманах «Майдан. (Р)еволюція духу», присвячений «народові України». Сьогодні ввечері на Майдані, де ще досі стоять барикади і куди люди приносять квіти та свічечки, він презентує книгу, яка важить майже півтора кілограма. Мухарський планує продавати каталог кращих фото Майдану по 250—300 гривень. Каже, що виручені кошти витратить на зйомки фільму, присвяченого річниці Майдану.

Пливе Су-24, води повен

Пливе Су-24, води повен

Мешканці Далекого Сходу Росії, який торік постраждав від катастрофічної повені, знову потерпають від великої води. У Хабаровському краї, Якутії, Амурській, Магаданській та Єврейській автономній областях оголошено екстрене попередження про можливе підтоплення. У Магадані, де за півтора дня випала тримісячна норма опадів, введено режим надзвичайної ситуації.

Миру не вийшло

Миру не вийшло

У ніч із неділі на понеділок Рада Безпеки ООН знову терміново зібралася на позачергову сесію. Цього разу — присвячену ситуації в Секторі Газа. Засідання, яке проходило за зачиненими дверима, було скликано на вимогу Йорданії, після того як Ізраїль обстріляв густонаселену околицю Гази.

Втрати примиряють

Втрати примиряють

Учора сотні киян прийшли до Михайлівського Золотоверхого собору, де відбувалася панахида за Валерією Новодворською. Прощання ж із відомою правозахисницею і дисиденткою відбувалося учора в Москві в Сахаровському центрі, після чого тіло Новодворської було кремовано в Ніколо-Архангельському крематорії, а прах поховали на Донському цвинтарі в Москві.

Непричесані думки під час зорепаду

Непричесані думки під час зорепаду

Вручено головну критичну премію країни — імені Олександра Білецького. Лавреатами стали наш спеціальний кореспондент Костянтин Родик (як зазначено в дипломі, «за шестирічний цикл статей сторінки «Книжка року» в газеті «Україна молода») та львівський критик Тарас Пастух, номінований сайтом «ЛітАкцент».

Криваві гальма

Криваві гальма

Щонайменше 20 людей загинуло і понад 160 отримали поранення в результаті катастрофи, що сталася вчора у московському метро. О 8:39 ранку за місцевим часом на перегоні між станціями «Слов’янський бульвар» та «Парк Перемоги» Арбатсько-Покровської лінії метрополітену потяг, що йшов із центру, різко загальмував і зійшов з рейок.

Нарешті літо?

Нарешті після рясних літніх дощів можна витягнути із шаф улюблені шортики та купальники і гайнути на пляж чи принаймні у город, щоб потім хизуватися шоколадною літньою засмагою. Щоправда, ще можливі невеличкі дощі, шквал і град в окремих місцях, але вони погоди не роблять. Літо вступає у свої повноцінні права, обіцяють синоптики.

Хоч десь не «ла-ла-ла»!

Хоч десь не «ла-ла-ла»!

Запрошення на фінал чемпіонату світу з футболу в Бразилії президент Росії Володимир Путін прийняв недарма. Візит на південноамериканський континент віднедавна (чи все ще?) одіозний для країн Заходу лідер здійснив із великою користю для зовнішньополітичних відносин, зайвий раз заручившись підтримкою латиноамериканських союзників.

Слов’янський голосочок

Українська співачка Анастасія Багінська здобула головну нагороду XII Міжнародного дитячого музичного конкурсу «Вітебськ-2014», що проходив 12 липня в однойменному білоруському містечку в рамках XXIII фестивалю мистецтв «Слов’янський Базар».