Карієс та інші неприємності
Кава знижує схильність до... самогубства?
Більшість із нас починають свій ранок із чашечки ароматної кави. Це не просто ритуал, а й можливість зустріти ранок у доброму настрої, зарядитися енергією на робочий день і навіть... попередити проблеми зі здоров’ям. Напевне, немає жодної людини, яка бодай раз у житті не куштувала б кави.
«Пекельне» лихо
Вижити після свят: як уникнути депресії після тривалих зимових вікендів
Необхідність щоранку підіймати себе з теплого ліжка під звуки нахабного будильника і запаковуватися в уніформу рутинних обов’язків... Нині це не просто напружує, а штовхає в «обійми» стресу.
Щоб і тіло, і душа випромінювали силу: як подолати стрес за допомогою фізкультури
Щодня ми отримуємо таку кількість інформації звідусіль, яку повинні адекватно осмислити. А резервів на таку адекватність вистачає не всім. Тим паче що більшість інформації має негативний характер.
«Головна» проблема: що провокує напади мігрені і як попередити цей біль
За легендою, навіть повелителеві Олімпу — Зевсові — довелося звернутися до бога-коваля Гефеста, щоб той розбив своїм молотом його голову, яка розколювалася від нестерпного болю. Серед тих, хто потрапляв у лабети цієї недуги, були Юлій Цезар, Кальвін, Паскаль, Бетховен, Дарвін, Маркс, Нобель...
Щоб у горлі не «першило»: пийте тепле і забудьте про дієти до весни
Ризик підхопити вірусну інфекцію морозної погоди меншає, оскільки віруси при низьких температурах швидко гинуть, кажуть лікарі. Однак людям, які мають хронічні захворювання верхніх дихальних шляхів, слід остерігатися охолодження: існує ризик загострення недуг.
Вставайте з-за столу, коли не доїли: 7 помилок тих, хто хоче схуднути
Напевне, кожному хочеться бути струнким і красивим, однак природа, на жаль, декого «нагороджує» зайвою вагою. Іноді людина випробовує безліч рецептів, методик, лікарських препаратів для схуднення — і все марно. Що ж робити?
Дихайте носом: аденоїди як джерело інфекції
Це одна з найпоширеніших проблем, iз якою маленьким пацієнтам доводиться відвідувати кабінет лікаря-отоларинголога. Звідки беруться аденоїди? Як давати собі раду з «носиком, який не дихає»?