Перевірка на дорогах

Перевірка на дорогах

Інформація про заміну одіозної ДАІ на новостворювану Патрульну поліцію викликала справжній ажіотаж серед охочих спробувати себе в новій ролі. За тиждень, відколи почали приймати анкети, до спеціальної комісії було подано понад 17 тисяч заявок. Причому багато претендентів були з кількома вищими освітами, 37% iз них — жінки.

Я в поліцію піду...

Я в поліцію піду...

Схоже, грузинська мрія про міліцію (чи поліцію), якій довіряють 84% громадян, отримала шанс на реалізацію і в Україні. Після прийняття Верховною Радою закону «Про національну поліцію» і оголошення про старт процесу реформування правоохоронних органів українці почали активно записуватися до лав новоствореного органу.

Борислав Береза: «Якщо влада не почне діяти, не виключений албанський сценарій»

Борислав Береза: «Якщо влада не почне діяти, не виключений албанський сценарій»

«Народна люстрація: вичистимо владу від сміття!» — під таким слоганом балотувався у 213-му київському окрузі самовисуванець Борислав Береза, тоді ще маловідомий, проте досить амбітний кандидат, котрий для більшості виборців асоціювався із партією «Правий сектор» та її очільником Дмитром Ярошем.

Чорна свобода ціною життя

Чорна свобода ціною життя

Книга, яка стала світовим бестселером, а за версією впливового британського порталу OnePoll.com визнана однією із 10 найбільш надихаючих книжок світу за всю історію людства, тепер перекладена і українською мовою. «Довгий шлях до свободи» — це автобіографія першого чорношкірого президента ПАР Нельсона Мандели, роман, який розкриває усі таємниці життя одного із найбільших борців за свободу ХХ століття, людини, яку не вдалося зламати.

Ботоксний Цар Ірод

Ботоксний Цар Ірод

«Мамо, мамо, дивись, то ж поганий президент Росії Путін!» — такими вигуками маленькі львів’яни реагували на велику різдвяну шопку, яка розкинулася у центрі міста. Організатори різдвяного дійства вирішили осучаснити і традиційний український вертеп, щоб показати малечі, хто справжній ворог України.

Різдво, яке єднає

Днями центральний вокзал Івано-Франківська сповнився гомоном захоплених дитячих голосів. Близько тисячі дітей із східних регіонів приїхали сюди в рамках акції «Різдво в Карпатах», щоб познайомитися ближче з різдвяними звичаями та традиціями Західної України. «Такий шанс випадає не щодня, а я ще ніколи не бувала ні в горах, ні у Західній Україні. Спершу трохи боялася, але зараз я просто не можу передати, наскільки мене добре приймають» — поділилася з «УМ» 14-річна учасниця акції Ольга Бевз.

Прощання зі Змією

Найбільшим здобутком за всі часи існування України став фільм «Плем’я» Мирослава Слабошпицького. Навіть Довженку з Параджановим не вдалося зібрати понад 20 нагород на міжнародних кінофестивалях. Слабошпицький довів, що молоде українське кіно може ввійти в список найкращих фільмів року, за версією британського видання Sight & Sound, і здобути «Європейський Оскар», так називають приз за «Відкриття року» від Європейської кіноакадемії.

З Україною на тілі

З Україною на тілі

Іще недавно в Україні було модно носити футболки чи светри з написами I love New York або Paris та принтами прапорів США, Британії, Франції та інших країн світу. Сьогодні ж українці все частіше купують речі в кольорах свого, синьо-жовтого, Прапора, з тризубом і зізнаннями в любові до власної Батьківщини.

Нема світла — на дорогу!

Нема світла — на дорогу!

Відключення електрики в Україні стали вже регулярними. Але замість того, щоб звикнути до таких «примх» енергетиків, людям усе частіше уривається терпець. І не дивно, бо, замість обіцяних регулярних двох годин, у деяких населених пунктах людям доводиться сидіти без світла по 6-8 годин.

Не заплатиш — не поїдеш

Не заплатиш — не поїдеш

Неприємний сюрприз чекав учора киян, які звикли добиратися до роботи громадським транспортом. Після півгодинного чекання дехто змушений був іти до найближчої станції метро пішки, а більшість штурмом намагалися взяти «маршрутки», які, переповнені, часто посеред маршруту навіть не зупинялися.