А Сюзанна слухає й доповідає...

А Сюзанна слухає й доповідає...

Тоді як за пропозицією судді-доповідача Сюзанни Станік Конституційний Суд змушений був працювати навіть у суботу (коаліції не терпиться отримати «потрібне» рішення про указ Президента якнайшвидше), навколо її особи продовжує розгортатися корупційний скандал. Так, БЮТівець Григорій Омельченко просить Президента доручити Генпрокуратурі та СБУ перевірити інформацію про отримання родичами судді КС Сюзанни Станік земельних ділянок, нерухомості та автомобілів. Нардепа дивує позиція заступника Генпрокурора Віктора Пшонки, який поспішно й без будь-яких перевірок заявив, ніби ці факти не відповідають дійсності.

Інтелект Європи — за Ющенка

Той, хто має очі, нахай побачить: судова тяганина навколо указу Президента Ющенка та «війна юристів» не затуляють від зацікавлених європейців суті того, що відбувається в Україні. 18 квітня у таких солідних виданнях як німецька «Ді Вельт», польська «Жечпосполіта», італійська «Кор'єре де ла сера» та американській «Інтернешнл геральд триб'юн» з'явився відкритий лист під назвою «Політична криза в Україні».

А лікарняний українським силовикам випише Кремль?

Події в нашій державі, безперечно, неабияк турбують Кремль, який завжди прагнув тримати Україну під контролем. Тому адміністрація президента Росії Володимира Путіна вважає за необхідне посилити консультативну допомогу для керівників українського уряду та парламентської коаліції.

Що палили й «отжигали» на двох майданах у п'ятницю

П'ятничний мітинг опозиції зібрав близько 25 тисяч учасників. Багато хто з них приїхав автобусами з областей, кияни ж не дійшли до Європейської площі, в тому числі й через прохолодну погоду та дощ, який закінчився лише за годину до маніфестації. Але прикметною була не явка і навіть не виступи вже звичної трійці лідерів. Цього вечора — вперше за час політичної кризи, що виникла після підписання указу Президента про розпуск парламенту, — була спроба організувати провокації й зіткнення під час вуличних акцій.

Блокпост

Блокпост

Історія із колишнім головою Печерського суду міста Києва Володимиром Колесниченком отримала продовження. Незважаючи на те, що Президент перевів одіозного служителя Феміди на іншу роботу, пан Колесниченко, схоже, вирішив, що українські закони нічим не кращі за рішення, які може штампувати він особисто.

Не терпиться

Представникові Президента у Конституційному Суді Володимирові Шаповалу не позаздриш. По кілька годин поспіль стояти «під обстрілом» дошкульних запитань «противника» — представників Кабміну та Верховної Ради, та ще й кваліфіковано відповідати на розпитування суддів КС — справа, безперечно, нелегка. Навіть молодий і вельми моцний на вид нардеп-«регіонал» Юрій Мірошниченко, чия роль значно легша й другорядніша — і той не витримав, після чергової перерви попросив продовжувати засідання без його участi. У сердеги «різко погіршилося самопочуття».

Однією правою

Патріотичні демократичні сили таки підуть на вибори єдиним блоком. Щоправда, за багатьох умов. Однак приємно вже те, що шансів на таку перспективу побільшало. Як повідомила вчора газета «Коммєрсант-Украіна», посилаючись на свої джерела, у ніч із середи на четвер у секретаріаті Президента відбулася зустріч Віктора Ющенка з лідерами опозиції. І на цій зустрічі між партією «Наша Україна» та блоками «Рух — Українська правиця» і «Народна самооборона Юрія Луценка» було досягнуто домовленості про створення єдиного виборчого блоку і списку.

Україна без Кучми, а Кучма — з дачею

Україна без Кучми, а Кучма — з дачею

Леонід Кучма — як добре вино: чим довше зберігається — тим більше цінується. Днями рішенням уряду Януковича екс-Президентові повернули пільги, скасовані в післяреволюційному 2005 році. Відтепер за ним знову закріпили дачу з обслуговуванням, два авто, чотирьох водіїв, помічників, охорону, кухарку тощо.

Вісімнадцять наметів і спущений триколор

Кількадесят активістів всеукраїнської молодіжної організації «Студентське братство», а також місцеві патріоти встановили учора в Феодосії 18 наметів навпроти Будинку офіцерів Чорноморського флоту Росії. «Феодосія — місто, яке перебуває за межами правового поля України. Закон тут порушується як з боку російської адміністрації, так і місцевої, яка трішки забула, якій країні має служити», — наголошує голова «СБ» Олег Яценко.

Покращення життя першого віце-прем'єра вже вчора

Покращення життя першого віце-прем'єра вже вчора

Микола Янович Азаров майже ніколи не фігурував у корупційних скандалах. Скромний технократ, чиновник iз мінімумом емоцій і захоплень. Така характеристика дуже ріднить його з героєм Ільфа і Петрова Олександром Івановичем Корейком. Той також був скромним чиновником і якби не випадковість, ніхто б і не знав, що в конторі — підпільний мільйонер.