Знову виїзний

П'ять із половиною годин позавчора тривало судове засідання Подільського райсуду столиці, на якому Феміда з'ясовувала законність порушення Генпрокуратурою кримінальної справи проти Юрія Луценка нібито за зловживання службовим становищем. Судді оголосили своє рішення пізно ввечері — скаргу Луценка на дії слідчих ГПУ було задоволено.

Перша леді побувала за гратами

Перша леді побувала за гратами

Якщо в тебе — відкрите, щире серце, тебе зрозуміють усюди. Навіть ті, на кому суспільство часто ставить хрест. У Міжнародному благодійному фонді «Україна 3000» вважають, що не існує кордонів, якщо йдеться про добре слово, підтримку та надію на краще. Саме це позавчора особисто продемонструвала голова фонду й перша леді країни Катерина Ющенко, яка відвідала Надержинщинську виправну жіночу колонію № 65, що у селі Божківське Полтавської області.

З «Тушкою» усе ясно?

Принаймні у цьому пресу днями запевнили на Різницькій. Нагадаємо, що літак Ту-154 авіакомпанії «Пулково», що летів з Анапи в Санкт-Петербург, розбився 22 серпня 2006 року за 45 кілометрів на північ від Донецька. На борту літака перебували 160 пасажирів і 10 членів екіпажу. Всі вони загинули.

Контракт зі смертю

Криваві інциденти продовжують лихоманити українське військо — у місті Рубіжне Луганської області на території військової частини Внутрішніх військ МВС iз табельної зброї застрелився старший сержант контрактної служби 23-річний Дмитро Стариков. Трагедія сталася 8 січня вранці, а вже наступного дня Управління прес-служби Міністерства оборони гарячково запевняло ЗМІ, що це криваве НП не має жодного стосунку до Збройних сил України, мовляв, самогубця служив у ВВ. Втім це проблеми не вирішує, до того ж солдата вже не повернеш...

На волю — з чистою совістю

На волю — з чистою совістю

Такий «подарунок» як помилування отримали далеко не всі бажаючі засуджені. Як повідомляє прес-служба глави держави, у 2006 році до Президента Віктора Ющенка надійшло понад 16 тисяч клопотань, у тому числі 171 звернення народних депутатів України, про помилування більше 9 тисяч засуджених.

Б'ють за українську

Про громадську позицію студента Східноукраїнського університету ім. Даля Сергія Мельничука «УМ» нещодавно розповідала. Хлопець відстояв у суді право навчатися державною мовою. Щоправда, читати лекції українською професори та доценти мали лише йому одному. Та навіть цей невеличкий здобуток мало кому сподобався у російськомовному Луганську. Дійшло до відвертої агресії та відвертого мордобою. I не деінде, а на місцевому телеканалі «Ірта».

Ялтинські нальотчики

Драма розігралася позавчора у самісінькому центрі Ялти - по вулиці Кірова - на початку шостої вечора. Саме у цей час до приміщення філії АКБ Чорноморського банку розвитку і реконструкції увірвалося троє озброєних грабіжників у масках.

За судном - цілий порт!

За судном - цілий порт!

Лише півтора тижня тому представники австрійської та вітчизняних компаній - Allgemeine Beteiligungsvsverwaltungs-und Handelsgesselfschaft m.b.H та Херсонський морський термінал - зі зброєю в руках захопили судно «Кілія», що ремонтувалося на суднобудівному заводі (морякам під дулами пістолетів запропонували без зайвого галасу залишити судно), i ось нова рейдерська атака австрійської компанії.

«Бритоголові» активізувалися

В останні дні жовтня відбулося одразу дві резонансні події, які засвідчили, що питання расової терпимості в Києві ще залишаються вкрай актуальними. Принаймні для молодчиків, які голять голову й вважають себе захисниками етнічної чистоти нації.

Міліція була не з народом, а з Вітренко?

Міліція була не з народом, а з Вітренко?

На Богомольця, 10 таки визнали, що їхнi чернігівські підлеглі неналежно виконували службові обов'язки під час інциденту 5 вересня біля Катерининської церкви, натомість активістів Молодіжного національного конгресу (МНК) визнано такими, що діяли в рамках чинного законодавства. Принаймні про це повідомляють в інформцентрі МНК з посиланням на лист з МВС.