Із «Мерса» на дрезину?
На скандал, пов’язаний із занадто дорогим службовим «Мерседесом» міністра транспорту Йосипа Вінського, Прем’єр–міністр Юлія Тимошенко вчора спробувала відповісти журналістам жартом: «Ми зробимо усе, щоб Йосип Вінський їздив на дрезині. Він же міністр транспорту, так? Хай їздить. Тут немає ніяких проблем. Вважаю, що міністр Вінський — дуже скромна людина й ніколи не дозволить собі жодних зловживань».