Любов, відчай і вогонь
До цього колеги знали 51–річного Сергія Алексеєва як врівноваженого, чемного і загалом адекватного чоловіка. З ним часто контактували, бо Сергій свого часу поперемінно працював у прес–службі декількох державних структур, потім спробував себе на викладацькій роботі з піар–технологій одного з сімферопольских вишів. Півтора року тому від раку померла його молода дружина, якій Сергій присвятив книгу «Я так люблю тебе», проте коштів на видавництво свого твору згорьований чоловік не знайшов.
Гоп–стоп від «ряджених»
«Стояти на місці! Карний розшук!» — із такої «психічної атаки» починала знайомство з земляками «бригада» з шістьох кременчужан віком від 32 до 40 років. До її складу входили двоє таксистів–приватників, які на своїх «Деу» та «Жигулях» возили несправжніх «оперів» на специфічні «завдання». Решта виконувала ролі бойовиків, точніше, грабіжників (троє з них уже мали «відсидки» саме за ці навички). Як і належить «розшуковцям», діяли вони в цивільному одязі. Задля «переконливості» тикали під ніс ошелешеному громадянину службове посвідчення, видане таким собі «Комітетом з боротьби з організованою злочинністю».
Тринадцять «перевертнів» на одного тракториста
Сенсаційний судовий процес розпочався у Жовтих Водах, напередодні якого «в бігах» опинився фактично весь Апостолівський райвідділ міліції! Колишні співголова і секретар громадської ради при Дніпропетровському облуправлінні МВС Галина Кучеренко і Василь Сухов охарактеризували утікачів «м’ясниками у погонах». І хоч висновок про те, наскільки це угруповання було «організованим і злочинним», зробить суд, уже зрозуміло, що наша міліція нині нас не завжди береже, а, навпаки, часто є суспільно небезпечним.
Два роки — за подвійне вбивство...
Зазначимо, що 48–річний засуджений не тільки не розкаявся у скоєному, а й навіть зумів привернути до себе суспільну підтримку мешканців Миколаєва, розцінивши свій вчинок як «цивільний подвиг» і заявивши суду, що «якщо кожен українець вчинить так само, як він, — країна зміниться на краще в ту ж мить!» Вийти на волю він зможе вже через рік, адже половину терміну відсидів у СІЗО, поки тривали досудове слідство і розгляд його справи.
«Тузи» з рукава
Троє молодих полтавців познайомилися з двома старшими за віком земляками–підприємцями, котрі полюбляли грати в карти на гроші. Саме для них нові знайомі підшукали, здавалося, ідеального суперника. За легендою, фермер із Шишацького району тільки–но вигідно продав свій урожай і тепер не проти поставити на кін фортуни досить кругленьку суму. Для того щоб усе відбувалося «по–чесному», хлопці підготували навіть «нейтральну територію» — квартиру в «спальному» мікрорайоні обласного центру.
«Заґратована» сімейка
Пошуки нелегального ринку збуту меленого маковиння привели 53–річну мешканку Косівщини в покутське місто Снятин. Чимала вартість пакета із зіллям — 10 тисяч гривень за кілограм — відлякала багатьох «клієнтів», але грошовитий покупець таки знайшовся. Ним виявився співробітник відділу боротьби з нелегальним обігом наркотиків, тож торговку «соломкою» затримали.
Куля для директора
Позавчора вранці в одному з елітних районів Одеси знайшли застреленим 43–річного власника відомої брокерської фірми в Одесі, що працює в морському порту. Бізнесмена вбили в салоні його власного «Мерседеса S550», який стояв навпроти будинку №1 на вулиці Уютній. За словами речника міліції Одещини Володимира Шаблієнка, вбитого виявив його водій. Брокер сидів за кермом, але скло автівки було неушкодженим.
Вагітна з електрошокером
У Черкасах на людей нападають... вагітні жінки. Такого черкаські правоохоронці, котрі бачили багато чого кримінального, пригадати не можуть. Коли до Придніпровського райвідділу міліції подзвонила перелякана дівчина й повідомила, що неподалік річкового порту на неї напали люди з електрошокером, міліціонери відразу ж взялися за пошуки. Вже незабаром оперативники вийшли на слід нападників.
Триста тисяч «спустили»?
П’ять днів знадобилося правоохоронцям Донеччини, щоб розкрити зухвалий розбійний напад на інкасаторську машину «Укрпошти». Здобиччю грабіжників стала чимала сума — майже 700 тисяч гривень, які інкасатори розвозили по поштових відділеннях Старобешівського району. Але обшуки після затримання нападників виявили в їхніх оселях значно меншу суму — 400 тисяч гривень. Куди поділися ще 300 тисяч, з’ясовують слідчі, швидше за все, злочинці вже встигли їх витратити. Поки що ж вони нібито «дають правдиві свідчення», зазначають у міліції.