ХРОНІКА
...Та борги не пускають
Зовсім трохи часу залишилося до старту нового сезону в українському футболі, а не закінченою досі залишається одна цікава історія. На початку літа з’явилася інформація про злиття двох команд — донецького «Металурга» та дніпродзержинської «Сталі». Планувалося, що проблемний клуб із Донецька, власником якого є бізнесмен Сергій Тарута, припинить своє існування, передавши естафету виступів у прем’єр-лізі представникові першої ліги.
Дух молодого бійця
Інтрига — до останнього кілометра
Срібний дощ
Учора в південнокорейському Кванджу на XXVIII Літній універсіаді спортсмени розіграли найбільшу кількість нагород. Активну участь у розподілі 41 комплекта відзнак узяли й українські студенти, які поповнили «синьо-жовту» скарбничку одинадцятьма новими медалями.
ХРОНІКА
ФУТБОЛЬНА МОЗАЇКА
Через Севілью — в Барсу?!
Нарешті, зітхнули з полегшенням уболівальники, вважаючи, що «мильна опера» під назвою «трансфер Євгена Коноплянки» отримала розв’язку. Далебі. У ніч на 3 липня півзахисник «Дніпра» й збірної України пройшов медогляд у «Севільї» та досягнув згоди щодо 4-річного контракту з андалусійським клубом. Але саму угоду ще не підписано.
Один у полі — не воїн
Для геніального аргентинця Ліонеля Мессі клубна кар’єра в «Барселоні» проходить неймовірно вдало. Захищаючи кольори «гранатово-синіх», Малюк виграв не тільки всі можливі командні трофеї, а й спромігся зібрати потужну персональну колекцію з чотирьох «Золотих м’ячів», що не вдавалося раніше зробити жодному в світі футболістові.