21 лютого світ відзначає Міжнародний день рідної мови. Встановила його Генеральна конференція ЮНЕСКО два десятиліття тому - у листопаді 1999 року. За пропозицією представників Бангладеш.
Казахстан завершив непостійне членство в Раді безпеки ООН. За ці два роки він доклав максимум зусиль для зміцнення Організації як світового політичного регулятора безпеки.
В ООН створили об’єднаний фонд гуманітарної допомоги Україні і закликали донорів долучитися до нього, щоб допомогти жителям Донбасу, які страждають від війни.
Допомога ООН замість мінських угод - спецпредставник діючого голови ОБСЄ в Україні та у Тристоронній контактній групі у Мінську Мартін Сайдік розповів про ймовірні зміни у дипломатичній боротьбі за Донбас.