Готуємося розговітися: рецепти домашньої буженини і підчеревини
На Великдень і стіл, без перебільшення, великий. Вінчає його, звичайно, паска з крашанками.
На Великдень і стіл, без перебільшення, великий. Вінчає його, звичайно, паска з крашанками.
Великдень приходить величаво. Коли свято уже на порозі — припиняються відголоски зими і природа сповнюється по-справжньому весняними барвами й ароматами.
Великий піст уже й завершується, але водночас його останні дні для християн особливо важливі: і суворіші обмеження, і триває підготовка до Великодня.
Це я так говорю про булочки, рецепт яких подарувала Наталя Чотлош, наша співвітчизниця, яка нині мешкає в Угорщині і популяризує українську кухню.
Навесні вітаміни — буквально під ногами. Пройдіться зеленим килимком трав, десь подалі від трас, насолодіться першим цвітінням квітів, брунькуванням дерев і водночас назбирайте їстівного зіллячка для вітамінізації всього організму — від волосся і до суглобів ніг.
Як тільки починаєш запитувати про пісні десерти, досвідчені господині пропонують яблучно-морквяну випічку. Сперечатися з ними вище будь-яких сил: хто хоч раз скуштував, приміром, яблучний штрудель, відчуває слабкість до цього смаколика постійно.
Як казав великий Гіппократ, ваша їжа має бути вашими ліками, а вашими ліками має бути їжа. Геніально, чи не так?
Це у нас так: жіноча частина родини полюбляє (причому дуже) солодку випічку, а чоловіча — солону.
Уже не раз серед порад, які пропонують модні нині коучі-порадники, надибую один iз кількох обов’язкових пунктів гарного самопочуття і стрункої фігури: полюбіть супи.