Дім страху

Як ми повідомляли, 15 жовтня після 4–ї години ранку в орендованій двокімнатній квартирі п’ятиповерхового будинку по проспекту Металургів у Кривому Розі стався вибух газу з наступним загорянням. На місці трагедії рятувальники виявили тіло жінки, 1964 року народження.

Митниця не дає «добро»

Залізничний вагон, 11 автомобільних фур і контейнер iз комплектуючими, які призначені для Харківського тракторного заводу, вже два тижні простоюють на нашій митниці. Вартість затриманої продукції, яку доставили з Росії, Китаю та Італії, — близько мільйона доларів.

Суд «з’їв» вареника

Суд «з’їв» вареника

У центрі Черкас, біля готелю «Росава», вже немає пам’ятника варенику — улюбленій національній страві українців. Він був єдиний такий в Україні. Цей пам’ятник встановили ще у 2006 році, про що «УМ» повідомляла. Оскільки тепер приміщення готелю віддано в оренду Апеляційному суду в Черкаській області, то апетитний вареник не вписався в «інтер’єр» і його демонтували.

Замах на сховище хреста

Замах на сховище хреста

Учора під стінами дніпропетровських облдержадміністрації та облради протестували небайдужі громадяни. Приводом для невдоволення, як засвідчують організатори акції протесту, став намір влади передати до кафедрального храму Української православної церкви Московського патріархату 16 експонатів.

Серійний «Оплот»

П’ять танків «Оплот», виготовлених на Харківському заводі імені Малишева, успішно пройшли випробування в цехах підприємства і після «обкатки» на полігоні в Чугуєві будуть відправлені до Королівства Таїланд. Це вже не перші бойові машини новіт­ньої конструкції, що зійшли зі стапелів українського гіганта.

Вільха з дубом обнялися

Вільха з дубом обнялися

Улюбленим та популярним місцем для черкаських закоханих є дерево кохання, котре росте у сосновому бору неподалік від обласного центру. Якщо їхати по канівській трасі до села Мошни, то ліворуч від дороги можна його побачити.

Алергія на жовті автобуси

Справжню війну оголосив івано–франківським перевізникам невловимий місцевий «опришок». Як стверджують водії пошкоджених автобусів, хлопець середнього шкільного віку з’являвся у різних місцях Івано–Франківська і жбурляв каміння переважно в лобове скло «маршруток».

Одне селище — чотири гетьмани

Одне селище — чотири гетьмани

Ідею вшанувати монументом відразу чоти­рьох українських гетьманів, про що «УМ» розповідала ще у квітні 2011 року, таки втілили в життя в місті Тальне на Черкащині. У дні відзначення Покрови тут встановили пам’ятник Богдану Хмельницькому, Івану Мазепi, Байдi Вишневецькому та Петру Дорошенку.

Вшанували Чорного корсара

Вшанували Чорного корсара

З нагоди Дня українського козацтва на Хортиці відбулася низка заходів, з–поміж яких цьогоріч родзинкою можна вважати ритуал посвячення в козаки засновника ВМС США і легендарного... тапера ХVIII сторіччя. Джон Пол Джонс, відомий в історії «пірат у законі», за своє яскраве й наповнене пригодами життя побував і в козацькому краї, воював проти турків.

Батькова реліквія

Батькова реліквія

Із нагоди 20–го міжнародного музичного фестивалю «Харківські асамблеї» керівник компанії МТС Євген Савостьянов прилетів з білокам’яної, щоб вручити 76–річній Інні Леонтьєвій пам’ятну річ — іменний годинник її репресованого батька. У 30–х роках ХХ століття Павло Леонтьєв був відомим харківським капельмейстером, диригентом духового оркестру, музикознавцем та педагогом.