Сучасні герої

Події, які зараз відбуваються в Україні, сколихнули весь цивілізований світ. Сотні тисяч українців протестують проти зрадницької політики олігархічно–шовіністичної влади. Нинішня українська влада припинила маскуватися і показала своє справжнє звіряче обличчя.

Під ярмом Переяславської Ради,

8 січня 2014 року виповниться 360–та річниця Переяславської Ради. Цілком лояльний до Росії український політичний діяч і письменник Володимир Винниченко під впливом незаперечних історичних фактів та буремних подій 1917—1920 рр. змушений був досить різко висловитися щодо політики Росії.

А король виявився голим

Народ України пожинає наслідки обрання Януковича на посаду Президента. Найбільше страждає та частина електорату, яка добре усвідомлювала, що обирати на найвищу державну посаду колишнього злочинця — це катастрофа і що нащадки ніколи не пробачать нам цього.

Валізи в руки — і до побачення!

У газеті «День» №157 за 4 вересня ц. р. працівником Департаменту культури КМДА розпочато полеміку про необхідність бібліотек в Україні. Вона пише про те, що з появою у масовому користуванні електронних книжок, комп’ютерної техніки потреба в бібліотеках, а відтак і книжках на паперових носіях відпала.

Не туди б’єш, Грицю!

«А чим, власне, повчальна для нас, теперішніх, ота сумнівна історія довгого і загадкового життя останнього кошового ватажка славної Запорозької Cічі? Може, ратними подвигами заради України? Чи державною мудрістю? Чи якимись прогресивними ідеями, що збагатили суспільну думку нашої нації, або іншими творчими надбаннями, залишеними нащадкам у спадок?

Міфотворці у будьонівках

Міфотворці у будьонівках

90 років тому Микола Островський написав роман «Як гартувалася сталь» , що увійшов в аннали світової літератури як кращий художній твір про звитягу, мужність, героїзм і ентузіазм молоді. Майстерна екранізація роману, вміла пропаганда головної ідеї твору стали підґрунтям, на якому десятиліттями виховували молодь у країнах так званої демократії.

Рудимент «совкової» економіки

Особливістю перебування Партії регіонів при владі є руйнування демократії. Перетворення України на поліцейську державу, ознакою якої є стан непримиренності та війни між владою і народом, використання міліції в особи­стих інтересах провладних чиновників (бізнесових роз­­борках, рейдерських захопленнях, у боротьбі з опозицією, розгоні народних зібрань тощо).