Служба безпеки України виявила на Донеччині замаскований схрон із військовими засобами ураження. За оперативною інформацію, арсенал створили для бойовиків незаконного збройного формування терориста Ігоря Гіркіна.
Свого часу Білий дім розглядав можливість запросити президента Володимира Зеленського у Вашингтон для зустрічі з Джо Байденом до його саміту з президентом РФ, але відмовився від цієї ідеї через зміну керівництва «Нафтогазу».
Лідер Туреччини Реджеп Таїп Ердоган зізнався президенту України Володимиру Зеленському, що глава Кремля Володимир Путін шантажував його через підтримку Києва.
Після завершення участі в багатонаціональних навчаннях Saber Guardian – 2021, що проводились в Угорщині з залученням країн-членів НАТО, українські десантники повертаються додому.
Російський опозиційний політик, ексдепутат Держдуми Дмитро Гудков, який свого часу відмовився голосувати за анексію Криму Росією, вже приїхав до Києва після термінового виїзду з Росії, де йому загрожував арешт в рамках відкритої кримінальної справи.
Форма українських футболістів одразу розлютила окремих політиків Росії, адже на ній зображено обрис мапи України з міжнародно визнаними кордонами (включно з окупованим Кримом), а також є ненависні Кремлю гасла: «Слава Україні!» і «Героям слава!».