Працівники ДБР спільно з прокурорами Офісу Генерального прокурора затримали колишнього начальника Одеського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Євгена Борисова.
Білий дім усе ще відмовляється передавати Україні далекобійні ракети ATACMS. Адміністрація Байдена не готова ухвалити це рішення попри прохання з боку офіційного Києва і тиск американських законодавців.
Благодійний аукціон Фонду Сергія Притули відбудеться сьогодні, 23 липня, о 19.00. На ньому продадуть відому карту з розпадом території російської федерації. Ставка стартуватиме з 400 тисяч гривень.
На Київщині в Броварах горе-підприємиця образила військових. Причиною стали зауваження щодо російської мови. Однак бізнес-леді таки вибачилася за свою провину.
Слідчі Офісу генпрокурора планують оголосити у розшук колишнього керівника Одеського регіонального центру комплектування, одіозного полковника Євгена Борисова, який офіційно підозрюється за низкою статей ККУ.