Паразитний маркетинг

Паразитний маркетинг

Сьогодні, маючи лише принтер, балончик із фарбою або просто маркер і трохи вільного часу, будь–хто може втопити місто у своїй медіа–присутності. Це нагадує проблему спаму в інтернеті, де низька вартість повідомлень дозволяє масово розсилати рекламну інформацію. Для спамерів один відсоток звертань за їхнім оголошенням — уже значне досягнення. Подешевшання і доступність друку призводить до зниження собівартості кожної об’яви. Таким чином ми стикаємось із можливістю утворення цілком реального, неелектронного спаму на наших вулицях, стінах, парканах та навіть тротуарах.
Але якщо видалення непотрібних листів з електронної поштової скриньки — справа кількох секунд, то невеличкі папірці все ж більш матеріальні, тому цілком можливо, що скоро Київ та інші великі міста просто потонуть у купах безкарних папірців. Як із цим боротися?

Справжні Айболити

У столичному звіринці знову свято. До того ж подвійне. По–перше, сьогодні тут відзначатимуть День ветеринара. «Спеціалісти нашого зоопарку вийдуть до людей і нададуть консультації кожному бажаючому», — розповіла «УМ» консультант зі зв’язків із громадськістю Київського зоопарку Галина Савчук.

Непрогнозовані поїдуть на машинах

Непрогнозовані поїдуть на машинах

Міністерство внутрішніх справ вшанувало «своїх» серед переможців Олімпіади в Пекіні. У середу в Го­ловному управлінні внутрішніх військ МВС України відбулося нагородження олімпійців, повідомила прес–служба МВС.

Схаменіться, вас знімають!

Схаменіться, вас знімають!

Поки що до переліку тих, які найближчим часом оснастять спецзасобами відеонагляду, потрапили дванадцять місцевих навчальних закладів. На це планують витратити близько 800 тисяч гривень у рамках програми боротьби зі злочинністю в місті, на яку виділено 2,4 мільйона гривень. Школа будь–якого «спального» району, ніде правди діти, апріорі перетворюється на криміногенну зону. Ті, що вчилися тут ще минулого року або навіть кількома годинами раніше, залюбки використовують її територію як шинок чи «чорний ринок».

Ваш абонент учиться

Навчити дітей мобільного етикету — ось головна мета уроків культури мобільного спілкування, програму яких розроблено Міністерством освіти спільно з компанією «Київстар». Першого вересня в кількох школах пройшов відкритий урок за участю українських зірок, серед яких Катерина Серебрянська, Володимир Якимець та інші. Ще 22 тисячі шкіл по всій Україні отримали спеціально розроблені методичні рекомендації та яскраві плакати з культури користування мобільним телефоном, що впроваджені Міністерством освіти України в процес позашкільного виховання. Урок культури мобільного спілкування проходить у рамках соціальної програми «Мобільна культура».

Ваш абонент учиться

Навчити дітей мобільного етикету — ось головна мета уроків культури мобільного спілкування, програму яких розроблено Міністерством освіти спільно з компанією «Київстар». Першого вересня в кількох школах пройшов відкритий урок за участю українських зірок, серед яких Катерина Серебрянська, Володимир Якимець та інші.

Ліси сухі та небезпечні

Луганська область знову потерпає від лісових пожеж — у вівторок тут було гаряче одночасно в двох лісництвах. Близько 10.00 спалахнув ліс у Свердловському районі. Через п’ять із половиною годин силами Державної пожежної охорони Міністерства з питань надзвичайних ситуацій та працівників лісництва пожежу загасили. Жертв і постраждалих немає, проте вигоріло 75 гектарів лісу.

Колективна «свідомість»

Уже цього тижня в українській пресі з’являться перші напрацювання журналістського бюро розслідувань «Свідомо», що створив Єгор Соболєв, відомий за програмою «Час» на П’ятому каналі. Журналісти «Свідомо» працюватимуть над матеріалами, що потім пропонуватимуться газетам та журналам. Як розповів «УМ» Єгор Соболєв, метою проекту є створення мережі журналістів, що працюватимуть «на всіх і одночасно» і ні від кого не залежатимуть. Цієї весни Єгор Соболєв звільнився з П’ятого каналу — його програма «Час» була закрита, а ідею іншого проекту керівництво не підтримало.

Парад не в телевізорі

Парад не в телевізорі

День Незалежності мав би демонструвати те, як далеко ми відійшли від радянського життя (або хоча б прагнемо цього), проте парад на честь цього свята засвідчував подекуди ще не втрачену єдність «демократичного» сьогодні й тоталітарного вчора. Виходить, що святкування Незалежності лише виявило повну незалежність від часу «совкового» духу в Україні.

Двоколісний піст

Двоколісний піст

Учора від пам’ятника Григорію Сковороді в Києві розпочав своє багатоденне велоголодування Влад Нікітенко. Він збирається проїхати Україною 4000 кілометрів. Маршрут пройде західними областями та закінчиться у Севастополі. За його розрахунками, подорож триватиме 40 днів, і за весь цей час Влад не збирається вживати нічого, окрім води. Зі столиці велоголодувальника проведуть хлопці з Асоціації велосипедистів Києва, а далі він мандруватиме наодинці.