Верховна Рада України ухвалила законопроєкт №11379д, який звільняє від мобілізації чоловіків до 25 років, яких раніше було визнано обмежено придатними (наразі цей статус скасовано).
Дуже загострилася ситуація довкола Вугледара. Росіяни намагаються оточити місто, яке стало справжньою фортецею для ЗСУ. Там тривають великі танкові бої
В Умані посилять патрулі поліції, ДСНС, роботу камер відеоспостереження. До місця паломництва заборонили проносити та продавати алкогольні напої, піротехнічні засоби, вибухові речовини.
«Тут працює 400 людей. Я дуже хотів подякувати вам. 400 людей урятували мільйони українців. Від себе й від усіх наших людей дуже дякую. Ви допомогли нам вистояти проти путінської навали», – сказав Зеленський
Українські дрони знищили чималий запас російських боєприпасів, розрахований на декілька місяців війни, під час атаки на військовий склад у Торопці Тверської області.
Кандидатка у президентки США Камала Гарріс прийняла запрошення телекомпанії CNN на ще одні теледебати з кандидатом від республіканів Дональдом Трампом.