Нехитра шубка
Погодьтеся, шуба з натурального хутра — річ недешева. І буде дуже прикро, якщо раптом доведеться жалкувати про витрачені дарма гроші. Тому перш ніж здійснити покупку, треба навчитися відрізняти якісне хутро від підробленого. Адже можуть трапитись продавці, які охоче запропонують вам шубку, скажімо, з рідкісного «канадського соболя» (якого й у природі, між іншим, не існує)...
Іде зима, менше сонця, більше депресії. Словом, тягне на шубу, причому, вибачте, зелені, на натуральну. Українські виробники хутряного одягу вже давно завоювали довіру вітчизняного споживача. Про це свідчить той факт, що в більшості хутряних магазинів та торговельних рядах можна зустріти (і в переважній більшості до того ж) шуби Харківської, Донецької, Івано–Франківської та інших хутряних фабрик. Та й за якістю, а подекуди й ціною, вони зовсім не поступаються відомим італійським та американським брендам.
Українці шиють одяг на будь–який смак та бажання. Навчилися навіть шиншил вирощувати (таке підприємство вже 14 років працює у Львові), щоб дешевше було, і шити з них модні теплі речі. Щоправда, вичинку та обробку шкур деякі фабрики частково й досі проводять за кордоном. Проте спеціалісти зауважують, що українська хутряна промисловість стабільно розвивається.
Перевзуй свою «кохану»
Ударимо по клавішах
На ринку сучасних персональних комп’ютерів ноутбуки тримають безперечне лідерство з продажу. Здебільшого такий шалений інтерес з боку споживачів викликаний зручністю експлуатації цієї «машини» та її відносно невисокою вартістю. Якщо, наприклад, ще років п’ять тому ноутбук коштував удвічі дорожче від звичайного ПК, то тепер їхні ціни майже однакові. «І все–таки не варто чекати суттєвого зменшення вартості ноутбуків, — зауважують в офіційному представництві Hewlett–Packard в Україні. — Хоча вже найближчим часом фактично за ту ж саму ціну споживач отримає більш функціональний, удосконалений та навіть стильний ПК».
Тепло твого чаю,
Хата по–японськи
Лампочки не Ілліча
Депресія безпосередньо залежить від кількості світла, сказали колись психологи. І з того часу лікують модну хандру, збільшуючи кіловат. Але від потужності освітлювальних приборів залежать і зір, і апетит, і настрій, тому поговоримо про світильники, люстри, бра, торшери, галогенки і всіх їхніх «родичів».