У поліції відзначають, що якщо виправдається версія про "чорних археологів", це означає, що їм дуже бракує історичних знань - великі скарби в цій місцевості дійсно знайшли, втім, ще у 1912 році.
Багато років тому, щойно закінчивши університети, нам з чоловіком випала нагода поїхати працювати до Німеччини. Три есеї, з якими познайомиться читач, дозволить побачити життя по той бік кордону. Власне, чи багато чого нас усіх так вирізняє?
У Києві 2 квітня оголошено переможців Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA: головну нагороду конкурсу Docu/Україна отримав фільм «Земля Івана» Андрія Лисецького.
«Промінець» і «Пролісок» — це назви шкільних гуртка юних кореспондентів та рукописного альманаху в школі Кобижчі на Чернігівщині (що залізничним сполученням — між Києвом та Ніжином).