Успішна операція з деблокади увійде в історію як героїчний подвиг, якщо ж цього не станеться – падіння міста стане великою ганьбою. Тоді трагедія Маріуполя 2022 року навіть перевершить у рази трагедію Батурина 1708 року…
Надія Сухорукова пише вражаючі історії про час перебування в оточеному орками Маріуполі. Вона згадує найболючіше не просто так – а для того, аби привернути увагу до міста, де і зараз відбувається геноцид. Де росіяни продовжують чинити звірства над українцями…
Десятки тисяч людей перебувають у відірваному від світу Маріуполі без води, їжі, світла, тепла через блокаду міста російськими окупантами. Мирні жителі чекають на своє визволення.
Чемпіон світу з кікбоксингу, українець Максим Кагал загинув у запеклому бою за блокадний Маріуполь. Спортсмен захищав місто від орків в складі загону спеціального призначення «Азов».
Евакуаційна колона з 4 тисячами мешканцями Маріуполя, яка блокувалася окупантами дві доби, продовжує свій рух і їде вже по підконтрольній Україні території у бік Запоріжжя.
Президент Франції Емманюель Макрон заявив, що Франція у співпраці з Туреччиною і Грецією збирається розпочати «гуманітарну операцію», щоб евакуювати мирних жителів, що залишаються у Маріуполі на півдні Донецької області України, яке перебуває в облозі російської армії майже місяць.
Стало відомо, що триста мирних жителів загинули від авіаудару, що завдав російський ворог по Драматичному театрі Маріуполя. На той час у бомбосховищі перебувало майже 1300 осіб, серед них, переважно, жінки, діти, люди літнього віку.
Російською авіабомбою у незламному Маріуполі знищено Художній музей імені Архипа Куїнджі. Черговий варварський злочин росія у ході підлої повномасштабної війни в Україні здійснила 21 березня, повідомила Маріупольська міська рада.
Бойовики терористичної «ДНР» цинічно захопили колону евакуаційних автобусів, які рухалися погодженим гуманітарним коридором поблизу Мангуша під Маріуполем у вівторок.