Злочинці чи месники?

У справі про пограбування автозаправки та вбивство міліціонерів, що сталися в ніч на понеділок, з’явилися нові подробиці. З’ясувалося, що стріляли в міліціонерів не просто підлітки, яких міністр Аваков поспішив назвати «відморозками» та бандитським угрупованням, а бійці батальйонів «Айдар» та «Азов», куди вони записалися добровольцями після подій на Майдані. Щоправда, пізніше з’явилася інформація, що на момент злочину вони офіційно були відраховані, але факт участі в бойових діях юнаків — беззаперечний.

І росiян на додачу

І росiян на додачу

На дванадцятий день після трагічного землетрусу в Непалі український військово-транспортний літак Іл-76 таки спромігся вилетіти з аеропорту в Катманду разом із постраждалими від землетрусу. Крім 75 українських туристів, рятувальники прийняли на борт 11 іноземців, серед яких виявилося двоє поляків, двоє грузинів, француз і шестеро росіян, а також журналістiв та членiв експедиції.

А прокурори — проти

Демобілізація, яка стартувала ще 18 березня, по-справжньому розпочнеться лише 15 травня. Принаймні так пообіцяли бійцям, які відвоювали більше року, у Генеральному штабі, зазначивши при цьому, що «терміни проведення демобілізації, ротації та особливості виконання бойових завдань підрозділами, які залучені до проведення АТО, є інформацією, розголошення якої негативно впливає на безпеку особового складу».

Велика Майя

Велика Майя

«Перші захоплені рецензії про її мистецтво я чув ще змалечку, наприкінці 1950-х років, від своєї бабусі, Олександри Петровської, яка працювала костюмером Львівського оперного театру і стежила за її кар’єрою. Моя мама також була в захопленні від Плiсецької! Мене завжди вражало поєднання професійної довершеності та проникливої щирості почуттів на сцені.

Повний Катманду

Повний Катманду

«Усе це було б смішно, якби не було б сумно», — ці слова російського поета Михайла Лєрмонтова мимохідь спадають на думку, коли мова заходить про «рятувальну операцію», організовану ДСНС спільно з Міноборони з евакуації кількох десятків українців, які постраждали від землетрусу в Непалі.

Золота зірка Василя Зінкевича

Золота зірка Василя Зінкевича

Василя Зінкевича важко назвати обділеним державними відзнаками та нагородами. Він — народний артист України, лауреат Шевченківської премії, почесний громадянин Луцька, кавалер орденів «За заслуги» ІІІ та ІІ ступеня та ордена Миколи Чудотворця. І все ж найбільшою нагородою для нього є любов і повага великого кола відданих шанувальників його голосу, яке з роками не зменшується.

«Правий» — за права

«Правий» — за права

Кілька сотень активістів і прихильників «Правого сектору» прийшло вчора до адміністрації Президента вимагати пояснень, що ж таки відбувається з легендарним ДУК ПС, який від початку збройного протистояння на сході України був задіяний у найбільш гарячих і небезпечних точках.

Читати — скрізь, читать — завжди!

Читати — скрізь, читать — завжди!

Буккросинг, суть якого полягає в безкоштовному обміні книгами, все більше набуває популярності в столиці. «УМ» свого часу писала і про унікальну книгарню Майдану, і про появу книжкових шафок у парку Шевченка. «Я займався буккросингом ще тоді, коли не знав цього слова.

Амністія лиш сниться

Попри те, що захист Надії Савченко неодноразово надавав докази її невинуватості, а сама вона стала народним депутатом України, делегатом ПАРЄ, російська Феміда продовжує її утримання за ґратами і навіть відкрила проти неї нову кримінальну справу про нібито незаконний перетин кордону.

Дмитро та Назарій Яремчуки: «Головне — щоб закінчилася війна»

Дмитро та Назарій Яремчуки: «Головне — щоб закінчилася війна»

Дмитра та Назара Яремчуків читачам «України молодої» особливо представляти не варто. У 16-рiчному віці вони вперше вийшли на велику сцену на концерті пам’яті свого батька, а нині їхній концертний графік розписаний по днях. Не так давно вони мали велике турне містами України з програмою «Моя Україна — велика родина» (продовження якого вже заплановане на червень), а в суботу вирушають у півторамісячний тур країнами Європи.