Поминальні дні українці традиційно відзначають через тиждень після Великодня: Радониця, Гробки або Проводи відбуваються з неділі по вівторок, тобто з 26 по 28 квітня. Утім, керівництво держави доручило заборонити відвідування кладовищ, місць окремих поховань у ці післявеликодні поминальні дні.
Великодню неділю, а також шість наступних днів до Томиної неділі (друга неділя після Пасхи або Антипасха) в християнстві традиційно називають Великодній тиждень або Світла седмиця, а також Пасхальний тиждень, Світлий тиждень, Святий тиждень.
Православна церква на чолі з предстоятелем Епіфанієм витратила на благодійність кошти пожертвувані їй на оплату чартерного рейсу для доставки Благодатного вогню з Єрусалиму. Тим не менше, Благодатний вогонь доставили для ПЦУ безкоштовно у світлу неділю Воскресіння Христового, 19 квітня.
Нехай Бог захищає усіх тих, хто жертовно захищає нас: від зовнішнього агресора та від невидимого збудника хвороби. Вітаємо кожного, хто на своєму місці працює на благо суспільства та відповідає за державницькі рішення. Ми просимо в Господа захисту, миру і свободи для кожного з вас!
Президент Володимир Зеленський послуговується англомовними бізнес-термінами навіть вітаючи українців із традиційним світлим святом Великодня. На його думку, цього року підготовка до святкування вдома є своєрідним загальнодежавним сімейним тімбілдингом.
Створення парку історичної реконструкції дещо призупинилося через карантин на лівому березі Басівкутського водосховища у Рівному. Планується, що парк «Городище Оствиця» відтворюватиме атмосферу часів Київської Русі.
Предстоятель ПЦУ митрополит Епіфаній звершує Божественну літургію з нагоди свята Входу Господнього в Єрусалим у Михайлівському Золотоверхому кафедральному соборі в неділю, 12 квітня з 10:00.
Православні відзначають Вербну неділю 12 квітня 2020 року. Католики в цей день відзначають Великдень. Утім, цього року всі служби доведеться дивитися онлайн.
Православна церква згадує подію воскресіння Лазаря – одне з найбільших чудес, які сотворив Христос під час Свого земного життя напередодні свята Входу Господнього в Єрусалим, в суботу, 11 квітня. Цей день отримав назву Лазаревої суботи.