Менше горілки — більше діла

Менше горілки — більше діла

Завдяки нововведеням в облдержадміністрації сподіваються «мобілізувати все доросле населення області для виконання відновних робіт у регіоні» після руйнувань, завданих стихією. Про запровадження подібних заходів чиновники заговорили на виїзному засіданні обласного штабу з ліквідації наслідків повені.

Війни особистостей

Війни особистостей

Днями з’явилось резонансне повідомлення про скасування ефіру програми на одному з телеканалів Харкова. Автор і ведучий програми «Культурний прошарок» Ігор Піддубний запевняє: керівництво телеканалу АТВК в особі гендиректора Василя Третецького керувалося винятково політичними мотивами. Хоча офіційна відмова звучала інакше — «жанрова невідповідність змісту відзнятого відеоматеріалу».

Худоба з–за океану

Експерти стверджують: через нерентабельність тваринницької галузі сільгоспвиробники змушені вирізати худобу, а у кращому разі — переходити до вирощування домашньої птиці. До такої ситуації призвела повна неготовність українських селян до конкуренції зі світовими виробниками після відкриття національних ринків — вступу в СОТ. «Держава за всі роки не впровадила жодної дієвої реформи в агропромисловому комплексі», — стверджує «УМ» експерт Центру ім. Разумкова Костянтин Кузнєцов.

Просмалена «Юність»

Просмалена «Юність»

Учора близько полудня столичні еменесники отримали повідомлення про пожежу на київському ринку «Юність». Коли підрозділи рятувальників прибули на місце події, ситуація виглядала досить загрозливо: густий чорний дим та потужне полум’я посеред щільно розташованих торгових рядів.

Прицільна необережність?

Трагедія сталася 16 серпня на території частини внутрішніх військ, дислокованої в Миколаєві, повідомили громадськості про НП лише вчора. Як розповіли «УМ» у прес–службі Головного управління ВВ МВС, під час несення варти рядовий конвойного батальону вистрелив собі в голову з автомата АК–47. У результаті строковик отримав поранення, які називають несумісними з життям: хлопець помер дорогою до шпиталю не приходячи до тями.

Ленін «падає» біля школи

Голова Одеської облдержадміністрації Микола Сердюк переконаний: пам’ятникам Леніну не місце біля шкіл. «Наші діти мають носити квіти не до п’єдесталів радянським вождям, а до пам’ятників героям України», — заявив він під час проведення апаратної наради. Наразі поряд із навчальними закладами області нараховується 14 Ленінів. Усіх їх слід демонтувати до початку навчального року, наголошує «губернатор».

Сальмонела «погуляла» на весіллі

Ще з 11 серпня до лікарень Хмельниччини почали звертатися люди, які святкували весілля в селі Капустяни Новоушівського району. Невдовзі медичний аналіз виявив у двох осіб збудник хвороби — бактерії сальмонельозу. Епідеміологи вважають, що зараза крилася в яйцях, які використовували для приготування більшості страв на весіллі, або в рибі.

«Роздвоєння» душ

Народний депутат від «НУНС» Володимир Стре­тович звертає увагу на активізацію «паспортизації» Росією мешканців Севастополя та загалом Криму. За словами народного обранця, у таємний і незаконний спосіб (українське законодавство забороняє подвійне громадянство) на півострові розовсюджуються паспорти громадян РФ. Нині вже «паспортизовано» близько 200 тисяч мешканців, ще 300 тисяч чекають на паспорт із двоголовими орлами. Інформація про можливість отримання російського громадянства розповсюджується в бізнес–колах автономії, серед співробітників різноманітних організацій, родичів і друзів.

Музика протесту

Музика протесту

Учора під стінами амбасади РФ висадився десант членів Української народної партії (УНП). Вони встановили потужні динаміки, з яких лунали грузинські та патріотичні українські пісні, та скандували гасла.

Нині Грузія, а завтра — Україна?

Нині Грузія, а завтра — Україна?

Біля амбасади РФ зібралися понад 300 осіб. Основну групу протестувальників складали представники грузинської діаспори в Україні. До них приєдналися українські громадські та політичні організації УНА–УНСО, ВО «Тризуб», «Пора».