Любов за гроші

Південна Осетія — на межі розриву стосунків із Москвою, пише сайт newsru. com. Каменем спотикання стало невирішене питання про 10 млрд.рублів, які Москва обіцяла виділити на «відновлення республіки» після збройного конфлікту в серпні 2008 року. Частина грошей — приблизно півтора мільярда рублів — уже надійшла в Цхінвалі, проте Росія виявила значні розкрадання і вимагає жорсткого контролю за своїми грошима.

Імпічмент, як писана торба

Імпічмент, як писана торба

Проголосувавши за відставку Володимира Огризка з посади міністра закордонних справ, Блок Тимошенко, з одного боку, виконав свої зобов’язання перед Кремлем, а з іншого — зробив черговий крок на зближення з Партією регіонів. Такої думки дотримуються і незалежні оглядачі, і колеги БЮТ у всіх частинах фракції «Наша Україна — Народна самооборона». І припускають, що надалі будуть зміни до Конституції та бодай спроба оголосити імпічмент Вікторові Ющенку.

Від «Ангелів» — до упирів

Від «Ангелів» — до упирів

Колись «погана дитина Голлівуду», а нині — шанована і навіть скромна кінозірка Дрю Беррімор укотре доводить, що зав’язала не лише з наркотиками, випивкою і хуліганством, а й із несерйозністю. Дрю, яка 22 лютого відзначила 34–річчя, тепер не лише актриса і продюсер (вона очолює власну продюсерську компанію Flower Films), а й режисер. Не виключено, що саме вона працюватиме над третьою частиною екранізації відомої «вампірської» епопеї Стефані Майєр «Сутінки».

Справа Ходорковського–2

Справа Ходорковського–2

Учора в Хамовничеському суді Москви почався другий процес над опозиційними Кремлю колишнім керівником нафтової компанії ЮКОС Михайлом Ходорковським та екс–керівником компанії МЕНАТЕП Платоном Лебедєвим. Генпрокуратура Росії звинувачує Ходорковського та Лебедєва у привласненні шахрайським шляхом 1 трлн.рублів та у відмиванні близько 450 млрд.рублів.

З Бухловки — дорога на Мусорку

Пісеньку капітана Врунгеля про те, що «як ви човен назвете, так він і попливе», дуже розуміють мешканці деяких російських сіл. Змушені жити в населених пунктах із неблагозвучними назвами, вони у всіх своїх негараздах звинувачують топоніми. А тому на вулицях якогось Бухалова чи Лохова зараз фактично нікого не зустрінеш — люди тікають в «оптимістичніші» села або міста.

Сєнька не кусається

Сєнька не кусається

Наприкінці минулого тижня співробітникам МНС довелося виконувати незвичну для себе справу — відловлювати в київських нетрях вовка. Як повідомляє прес–служба столичних рятувальників, дзвінки про сіроманця, який спокійнісінько розгулює вулицями міста, почали надходити наприкінці минулого тижня від мешканців Дніпровського району Києва.

Напишу СМС — це новітній роман

Стільникові телефони так щільно ввійшли в побут сучасної людини, що без них складно уявити життя. «Мобілки» тепер не лише засіб спілкування: їх використовують як фото– й відеокамери, грають в ігри, слухають музику, дивляться кінофільми і читають, а віднедавна ще й пишуть цілі романи. Як повідомляє Сі–Ен–Ен, саме за допомогою мобільного телефона написаний один з останніх бестселерів у Японії.

Коли фінанси співають «За упокій...»

Коли фінанси співають «За упокій...»

«Бюджетна» сесія Київради, яка мала відбутись позавчора, перенесена щонайменше на тиждень. Причина цього проста — йдуть торги за депутатські голоси. Симпатикам Черновецького, мабуть, не просто зібрати 61 голос, тим паче що власники мандатів мають унікальну можливість продати свої голоси дуже й дуже дорого. Адже голосування за бюджет міста, як і день народження, буває раз на рік. Тільки цим, а ніяк не бажанням глибше вивчити 300–сторінковий бюджет Києва, пояснюється взята пауза. При цьому цифри, закладені у головний фінансовий документ столиці, суттєвим чином не зміняться. Бо й не вони є предметом дискусії, а сума, за яку можна придбати голос столичного «парламентарія». Звісно, якісь незначні правки на рівні перерозподілу між сферами господарювання мізерних сум усе ж можливі. Але порядок цифр від цього не «постраждає».

МВФ повертається

Сьогодні Президент про­веде нараду з Прем’єр–міністром, Головою Верхов­ної Ради та головою Національного банку, щоб виробити узгоджену позицію щодо відновлення співпраці з Міжнародним валютним фондом. Про це Віктор Ющенко повідомив учора під час зустрічі з послами країн «Великої сімки» (G–7). Розмову з главою держави ініціювали самі дипломати — для того щоб, як пояснив посол США в Україні Уїльям Тейлор, «висловити своє бачення щодо важливості відновлення співпраці України з Міжнародним валютним фондом». «На нашу думку, Президент, Прем’єр–міністр, Верховна Рада мають працювати разом, щоб утілювати ефективну політику, яка дасть змогу співпрацювати з МВФ, яка дасть змогу пройти через кризу і вивести з неї країну», — сказав Тейлор.

Долар спотикається

Долар спотикається

З вівторка на середу долар подорожчав у середньому на 28 копійок. Комерційні банки вчора вдень пропонували долар по 9,5—9,85 за гривню, а здати «зелені» можна було в середньому по 9,2 грн. за долар. Офіційний курс долара тримається незмінним — 7,7 гривні. Євро подорожчало в комерційних банках та в обмінниках майже на гривню. Купити євро можна було в серед­ньому по 12,7 грн., а от продати — по 11,7 грн. Офіційний курс євро, встановлений НБУ, — 8,9 гривні.