Великий пакет харків’янка побачила просто на сходах, якими спускалася разом iз маленьким онуком. Наказавши хлопчику відійти вбік, вона відкрила знахідку й побачила всередині якийсь невідомий металевий предмет.
Вибухнув невстановлений предмет. Постраждалих відвезли до лікарні: у 53-річної жінки рвана рана стегна, а хлопчику 216 року народження поранило обличчя.
Поліцейські «відпрацьовували» адресу розшукуваного зловмисника, коли він кинув у правоохоронців гранату. Трьох поліцейських із тяжкими травмами госпіталізували.
Олександр Новіков заявив, що вибухівка, якою атакували із дронів військову базу Росії в Сирії не можна створити в примітивних умовах, а от в Україні є умови для виготовлення відповідного типу речовин.