Росіяни хотіли відправити двох українських 18-річних підлітків на війну проти України – сьогодні їх вдалося повернути з тимчасово окупованої росією території.
У Донецькій області на Добропільському напрямку українським Силам оборони протягом доби вдалося відновити контроль над 1,3 км²території, яку раніше окупували російські війська.
Цифрову систему обліку військових «Імпульс» розгортають у Силах оборони: вона дозволяє «без паперів, швидко і прозоро» отримувати актуальні дані про кожного військовослужбовця, історію призначень, формувати звіти та проєкти наказів.
По дорозі до Костянтинівки росіяни наразі намагаються захоплювати малі населені пункти. Але завдання зі захоплення Костянтинівки рф ускладнює те, що їй наразі не вдалося взяти Часів Яр та Торецьк.
Книгу «Оленівка. Злочин. Пам’ять. Поламана система», яка відтворює хронологію воєнного злочину Росії, що забрав життя десятків українських військовополонених - оборонців Маріуполя – презентували в Києві.
Стосовно чотирьох військових посадовців збройних сил рф затверджено та направлено до суду обвинувальний акт за фактом порушення законів та звичаїв війни, поєднаного з умисним убивством, вчиненого за попередньою змовою групою осіб (ч. 2 ст. 28, ч. 2 ст. 438 КК України).
На Куп’янському напрямку Ситуація залишається напруженою, окупанти мають на меті захопити Купʼянськ, для цього накопичили сили біля сіл Радьківка та Голубівка, діють малими штурмовими групами.