Спокій, холод і стерильна пов’язка

Спокій, холод і стерильна пов’язка

Опік шкіри — один із найпоширеніших нещасних випадків, які трапляються і в побуті, і на виробництві. Надмірна температура (тепло), впливаючи на шкірний покрив, пошкоджує шкіру. Рівень ураження може бути як легкий, так і дуже серйозний.

Готуйте «мікстуру щастя»

Готуйте «мікстуру щастя»

Сонливий стан і депресивний настрій — погані супутники у будь–яку пору року, а зараз, після виснажливої зими, — й поготів. Лікарі–дієтологи знають спосіб, як зарадити душевній нестабільності: необхідно урізноманітнити раціон продуктами, які містять вітаміни Е, С, бета–каротин і мікроелемент селен.

Пісно, але смачно і корисно

Пісно,  але смачно і корисно

З минулого понеділка у православних християн розпочався великий піст, який вважається найсуворішим. Як зробити так, аби, не порушуючи канонів, водночас не зашкодити здоров’ю? Великий піст — добра нагода для організму очиститися, нормалізувати масу тіла, кажуть дієтологи.

«Обійми мене, мамо...»

«Обійми мене, мамо...»

Якщо дитина з ранніх літ має достатній контакт із матір’ю, вона виростає миролюбною і доброзичливою. Такої думки дотримуються психологи, які багато років досліджують тему виховання. Зокрема, американський вчений Прескотт вважав, що дитина росте щасливішою і впевненішою в собі в тій родині, де малюка надовго не залишають на самоті.

Шанс на здоров’я і життя

У боротьбі з онкологічними хворобами важлива профілактика, зокрема підтримка імунітету та здоровий спосіб життя. А при своєчасній діагностиці і правильному лікуванні в 90% випадків діти з онкологічним діагнозом мають шанс на одужання.

Із рук — у руки

Із рук — у руки

Усі ми знаємо, що вірус грипу передається повітряно–крапельним шляхом. Причому у більшості випадків достатньо вдихнути заразнi бацили, які під час кашлю або чхання «втекли» від хворого колеги чи попутника в транспорті, — і через кілька годин висока температура, слабкість надовго виб’ють вас зі звичної колії.

«Кинь сигарету, забудь про кальян!»

«Кинь сигарету, забудь про кальян!»

Цього тижня у світі «прицільно» говорили про рак: 4 лютого міжнародна громадськість відзначає Всесвітній день боротьби з онкологічними недугами. 2006 року «Міжнародний союз із боротьби з онкологічними захворюваннями» (UICC) затвердив цю дату не тільки для того, аби привернути увагу до проблеми, а й виробити спільні рішення для боротьби з раком.

Спершу — маску, потім — рукавички

Спершу — маску, потім — рукавички

Щойно вдарили морози, як шкіра на руках стала значно сухішою, навіть жорсткою, з’явилися болючі тріщинки і подразнення. Чому саме зараз такі проблеми виходять «на поверхню»?

Лікар–косметолог Ольга Савченко з міста Бровари на Київщині каже: найголовніше у догляді за руками в зимовий період — намагатися тримати їх у теплі.

У крижану купіль — з головою?

Останнім часом на Водохреще люди почали масово стрибати в ополонку. Вважають, що це дасть здоров’я на весь рік. Часто ритуал скупатися в освяченій воді приваблює тих, хто досі навіть холодне обтирання не практикував.

Звук, як гра на нервах

Звук, як гра на нервах

Багато мам стикаються з проблемою, коли дітки скриплять зубами. Це явище в медицині має спеціальну назву — бруксизм. Найчастіше такий скрегіт можна почути під час сну дитини. Він може тривати від кількох секунд до кількох хвилин, повторюючись кілька разів упродовж ночі.