Ціна недооцінки

Ціна недооцінки

На відміну від свого друга та кума Василя Ломаченка, який вже в другому бою на профі-ринзі боксував за чемпіонський пояс, Олександр Усик події не форсує. За словами його промоутерів із компанії братів Кличків «К2», Сашкові на шляху до чемпіонського бою потрібно провести як мінімум десяток офіційних спарингів.

Правда — під килимом?

Правда — під килимом?

Для переможця регулярного чемпіонату екстраліги — «Єнакієвця» — нинішній сезон міг стати тріумфальним, утім на фініші турніру амбітний представник Донбасу, головний наставник якого Юрій Солодовник обіцяв повернути в регіон футзальне «золото», взагалі може залишитися без нагород. Більше того, як заявив днями президент клубу Андрій Новиков, «Єнакієвець» відмовляється від подальшої участі в екстралізі, тож серія за третє місце проти івано-франківського «Урагану» стане останнім випробуванням для єнакіївської команди.

Підкорити Париж і емоції

Підкорити Париж і емоції

Як і на першому в нинішньому році турнірі «Великого шолома» — «Аустреліен оупен», на старті другого в сезоні «Гранд слему» український тенісний десант розгубив більшу частину своїх представників. До другого раунду одиночної сітки «Ролан Гарроса» пробилися лише перші ракетки нашої країни — Олександр Долгополов та Еліна Світоліна.

Наполегливі «королі»

Наполегливі «королі»

Після виграшу в 2002 році дев’ятого за ліком Кубка чемпіонів мадридський «Реал» потрапив у потужну зону турбулентності. Довгих 11 років найуспішніший учасник головного клубного турніру континенту не міг здобути ювілейний трофей. Шість сезонів поспіль (2005-2010 рр.) «вершковим» узагалі не вдавалося подолати бар’єр 1/8 фіналу Суперліги.

Стрибок на п’єдестал

Стрибок на п’єдестал

На відміну від наших гімнасток, які без медалей завершили чемпіонат Європи в Софії, представники української чоловічої збірної зі спортивної гімнастики повертаються зі столиці Болгарії з серйозним доробком, виборовши чотири нагороди.

Протокольний реванш

Протокольний реванш

Як не крути, а свій головний турнір року хокейна збірна Росії програла на Олімпіаді в Сочі. Відтак перемогу «триколірних» на чемпіонаті світу, який у неділю завершився в Мінську, навряд чи можна назвати повноцінним реваншем. Загалом, до білоруського «мундіалю» визнані лідери світового хокею поставилися більш ніж прохолодно. Приміром, команда США відправила на ЧС молодіжний склад, а в заявці канадців — олімпійських чемпіонів Ігор-2014 — не знайшлося місця жодному героєві нещодавніх сочинських баталій.

Добрий початок — половина справи

Добрий початок — половина справи

До основи цьогорічного «Ролан Гарроса» українські тенісисти пробилися чималою групою. Четверо наших повпредів — Олександр Долгополов, Сергій Стаховський, Еліна Світоліна та Надія Кіченок — одразу отримали місця в основній сітці, ще двоє — Юлія Бейгельзімер та Марина Заневська — проклали собі сюди дорогу через кваліфікацію.

Той, хто не зламався

Той, хто не зламався

Після того, як на Олімпіаді в Лондоні в українських гімнастів судді підступно та зухвало відібрали чесно зароблену командну «бронзу», в їхньому господарстві, на жаль, почалися деструктивні процеси.

Перепочинок для фаворита

Перепочинок для фаворита

Прохолодне ставлення переважної більшості хокейних країн планети до білоруського «мундіалю» зробило беззаперечним фаворитом групової стадії турніру збірну Росії. На відміну від інших команд, яких вважають визнаними фаворитами ЧС, під російським «триколором» зібралася чимала армія «енхаелівців», стараннями яких команда Олега Знарка на відбірковому етапі здобула стовідсотковий очковий доробок.

Чемпіонські розборки

Чемпіонські розборки

Іще минулого року вітчизняні гандбольні експерти з сумом зазначали, що жіночий гандбол в Україні вмирає. На жаль, на тлі буремних подій, що нині переживає наша країна, цей вид спорту опинився в агонiзуючому стані. Чемпіонат суперліги, котрий упродовж останніх років планомірно втрачав свій професіональний статус, тепер нагадує руїну.