Росіяни вночі та зранку, з 22 на 23 грудня, масовано атакували Україну ракетами та дронами. У Києві та низці регіонів запровадили екстрені відключення світла. Є загиблі та поранені.
Проєкт «Територія Різдва. Дух Нескорених» у Святвечір 24 грудня вражатиме 18 виступами-несподіванками. Скажімо, «Щедрик» зазвучить у виконанні Руслани Лижичко у стилі «Диких танців».
На етапі Кубка світу з паралельного слалому в швейцарському Давосі лідерка національної збірної України Аннамарі Данча досягла рекордного для себе та українського сноубордингу результату.
Правитель росії володимир путін має намір захопити всю Україну і повернути частини Європи, які належали колишній радянській імперії, про цю загрозу продовжують попереджати у своїх звітах американські спецслужби.