Олімпійський список Спілберга

Олімпійський список Спілберга

Американський часопис «Уолл Стріт джорнел» розсіює туман таємничості навколо нового режисерського проекту Стівена Спілберга для його власної студії Dream Works. Імовірно, він буде таким самим влучним та драматичним, як і низка попередніх серйозних постановок режисера — «Квіти лілових полів», «Імперія Сонця», «оскароносні» «Список Шиндлера» та «Порятунок рядового Раяна». Сценарій написав Ерік Рот, автор ще одного відзначеного «Оскаром» фільму — «Форреста Гампа».

Сон на продаж

У Нью-Йорку з'явився новий бізнес — мабуть, надивившись футуристичних фільмів, колишній банкір Аршад Чоударі почав торгувати... сном. Просто в будівлі хмарочоса Емпайр-Стейт-Білдінг, на 24-му поверсі, кожен бажаючий може скористатися послугою фірми «Метронепс» і аж 20 хвилин просто спокійно поспати.

Світло з «того світу»

Технічний прогрес крокує семимильними кроками, а винахідницький геній поспішає навіть поперед нього. Тож не дивуйтеся, якщо невдовзі отримаєте змогу спілкуватися... з покійним на його могилі. Принаймні щось схоже на це передбачає патент такого собі Роберта Барроу з міста Барлінгейм, що в Каліфорнії. Як повідомляє сайт СNews.ru, американський Кулібін ХХІ століття створив проект комп'ютеризованого надгробка, на якому буде встановлено сенсорний екран.

Фільм довжиною в тисячу років

Американець Сем Реймі, режисер популярних нині блокбастерів «Людина-павук» і «Людина-павук-2», повідомив, що сподівається створити документальний фільм, зйомки триватимуть не багато не мало, а тисячу років. Як інформує «Ассошіейтед Пресс», Реймі пропонує розмістити в кожному великому місті США по камері, яка зніматиме по одному кадру (1/24 секунди) о 12:00 кожного дня, і так — ціле тисячоліття. Тривалість картини після монтажу складе трохи більше чотирьох годин. Таким чином, століття вкладеться лише в 25 хвилин екранного часу.

Двоколісний Депардьє

Двоколісний Депардьє

Зірка французького і світового кінематографа Жерар Депардьє відомий в Україні також як пропагандист однієї з компаній мобільного зв'язку (виявляється, він свого часу приїздив до Києва передусім саме для участі в зйомках рекламного ролика, а зустріч із бідними дітьми разом із першою леді України була лише прикриттям). А на батьківщині видатного актора, у Франції, мсьє Жерара знають ще й як затятого мотоцикліста. Причому їздець Депардьє не зовсім обережний. Швидше, навіть навпаки. Ось і в понеділок він знову впав у Парижі зі свого залізного коня й травмував ногу. Як переказує «Інтерфакс», «лихача» негайно доставили до шпиталю, де надали необхідну допомогу й засвідчили, що рана не надто небезпечна.

Велике прання — велика сушарка

Школярі з Південно-Африканської Республіки минулого тижня побили одне з досягнень Книги рекордів Гіннесса, що стосується розмірів побутових речей. На величезному полі вони побудували найдовшу у світі сушарку для білизни. Її довжина склала аж 30 кілометрів.

«Післязавтра» — 9/11

Одразу дві неприємні історії, пов'язані з плагіатом, трапилися на хвилі прокату останніх резонансних кінострічок. Спочатку знаменитий письменник-фантаст Рей Бредбері почав вимагати вибачень від режисера Майкла Мура за використання без дозволу назви його класичного науково-фантастичного роману «451 градус за Фаренгейтом». Ця стрічка, спрямована проти президента Буша, 83-річному Бредбері нібито подобається, але класик хоче, аби лауреат Каннського кінофестивалю перейменував свої «9/11 за Фаренгейтом». Бо надто вже яскрава паралель із культовою фантастикою, що побачила світ iще 1953 року...

Шестиметрова кучма

Нещодавно «УМ» повідомила про програму уряду В'єтнаму задля підвищення середнього зросту мешканців країни: в'єтнамців змалку «адресно» годуватимуть риб'ячим жиром. А поки мешканці цієї країни пнуться до досягнення баскетбольних параметрів, один із їхніх співгромадян уже готовий бити рекорди за показником довжини. Але неймовірно довгий не він сам, а його волосся. Ідеться про такого собі 67-річного Тран Ван Хая — чоловіка, який вiдростив чуприну завдовжки 6 метрів і відтак готується увійти в Книгу рекордів Гіннесса.

«Жо» не буде більшим за «Ме»

Багатьох цікавих часто турбує питання, чому це в жіночі громадські туалети майже завжди стоять черги, тоді як у чоловічі — ходи, скільки влізе. Відповідь, у принципі, очевидна — фізіологічна. Але ж закид у дискримінації нікуди не дівається! І ось почалася боротьба за рівноправність статей у вбиральнях. Член міської ради Нью-Йорка Іветт Кларк вирішила надати цій проблемі якомога більшої ваги й запропонувала зробити жіночі туалети в Місті Великого Яблука удвічі просторішими за чоловічі.